24 C
Šiauliai
2024 / 07 / 13

Astrologinė prognozė sausio 17-ajai, trečiadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien gali išryškėti gerieji jūsų pastangų rezultatai. Regis, džiugins ir šiltesnis bendravimas, flirtas. Tikėtini įdomūs kontaktai ir turiningi pokalbiai.

- Reklama -

JAUTIS. Pasistenkite, kad ši diena būtų rami, nes to reikalauja jūsų organizmas bei vidinė būsena. Bus geriau, jei mažiau bendrausite. Seksis protinė, meninė veikla, jeigu jūsų niekas netrikdys ir galėsite tuo užsiimti vienumoje.

DVYNIAI. Ši diena palanki visuomeninei, organizacinei, socialinei, meninei veiklai, diplomatiniams susitikimams. Kai kurių žmonių įtaka bus labai stipri. Visgi ne visais samprotavimais bei pažadais verta tikėti.

VĖŽYS. Regis, šiandien gana noriai ir sėkmingai darbuositės, jei tik jūsų savarankiškumas, iniciatyva nėra varžomi. Ypač turėtų sektis protinė veikla, tarpininkavimas, konsultavimas.

LIŪTAS. Šiandien kalbos suksis apie keliones, toli esančius pažįstamus, tarptautinius renginius bei aktualijas. Galite pasisemti naudingų žinių internete arba sudalyvauti renginyje, kuriame užmegsite reikalingų ryšių.

MERGELĖ. Gali tekti tvarkyti teisinius, finansinius reikalus. Veikiausiai bus tikrinama jūsų finansinė situacija, jei norite gauti kreditą, paskolą. Pravartu peržiūrėti dokumentus, įsigilinant į kiekvieną punktą.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Aktualūs bus skolų, mokesčių, meilės bei ištikimybės klausimai. Jeigu norite atnaujinti romantišką ryšį arba rasti naują partnerį, imkitės iniciatyvos.

SKORPIONAS. Mėginimas keisti darbą, išvaizdos stilių arba gyvenimo būdą gali būti sutiktas nevienareikšmiškai. Visgi pritarimo turėtumėte sulaukti daugiau nei kritikos.

ŠAULYS. Būsite kupini žavesio, kūrybingumo ir sąmojo. Galite atrasti savyje kažkokį talentą. Regis, kils noras užsiimti visuomeniniais ir kūrybos reikalais, pradėti naujus projektus.

OŽIARAGIS. Šiandien sėkmę labiausiai užtikrins vidinė ramybė. Su ja netgi darbe jausitės lyg namuose. Turėtų sektis įvairi veikla, tik svarbu subalansuoti pareigas ir poilsį.

VANDENIS. Palankus laikas bendrauti su specialistais, mokytis naujų dalykų, konsultuotis, teikti ar imti interviu. Regis, atsiras bendrų reikalų su giminaičiais, senais draugais.

ŽUVYS. Komercinė nuojauta, praktiškumas, gebėjimas spręsti finansinius reikalus leis pagerinti savo bei artimųjų materialinę padėtį. Visgi lengva nuslysti į nelabai realias iliuzijas. Gali užplūsti meninis įkvėpimas arba romantiški jausmai.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

 

TOP naujienos

Laikote šokoladą šaldytuve? Konditeris sako, kad ten jam ne vieta – štai kodėl

Šis penktadienis tebūnie vienas skaniausių – būtent liepos 7-ąją švenčiama Pasaulinė šokolado diena. Dažnas parsinešęs šokoladą namo jį instinktyviai deda į šaldytuvą, ypač šiltomis...

Mylimiausios Lietuvos e.parduotuvės rinkimai – finišo tiesiojoje: prasidėjo lemiamas balsavimas

Šiandien startavo paskutinysis Mylimiausios Lietuvos e.parduotuvės rinkimų etapas. Gyventojai jau gali atiduoti savo balsus už tris mylimiausius lietuviškus internetinius verslus ir nulemti pirmąjį sykį...

Sporto medicinos gydytojas: sportuojate daug ar mažai, tikrintis sveikatą – būtina

Kaip ir automobiliui, taip ir kiekvienam sportuojančiam reikia nuolatinės apžiūros, kad jo variklis „neperdegtų“, detalės tarnautų kuo ilgiau, o noras sveikiau gyventi ar varžytis...

„Ant medinės lentelės“ dalijasi Meksikos virtuvės įkvėptu receptu: porcija kainuos vos 1,5 Eur 

Mąstote, ką pasigaminti savaitgalio pietums, tačiau nenorite per daug išlaidauti? Maisto tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ autorė Kristina Pišniukaitė-Šimkienė sako, kad taupu nėra lygu neskanu...

Birželio 1-oji: vardadieniai, dienos INFO, vasaros pradžia

Birželio 1-oji – Vasaros pradžia. Birželio pirmoji, šeštadienis – 152-oji metų diena (šeštoji 22-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 212 dienų. Savo vardadienius šiandien švenčia Galindė, Hortenzija, Jodaugas, Jogaila, Justinas, Juvencijus, Konradas; rytoj: Algis, Auksė,...

Naktį prastai išsimiegojote? Šeimos gydytoja papasakojo, kaip sau padėti ir kaip atstatyti miego režimą

Daugelis mūsų kartais norėdami atlikti kuo daugiau darbų, nusprendžiame paaukoti savo miego valandas. Be to, neretai ir kiti veiksniai, pavyzdžiui, stiprus stresas, turi įtakos poilsio kokybei. Kokių pasekmių tai gali sukelti mūsų sveikatai? Pasak...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS