16 C
Šiauliai
2024 / 07 / 19

Astrologinė prognozė sausio 27-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Kūrybinį kvėpimą turbūt pajus meno žmonės ir intelektualai, o energijos pliūpsnį – sportininkai. Visgi tykos ir pavojai – nuostoliai, traumos. Kad ir ką darysite, nepraraskite atsargumo bei saiko. Saugokite vaikus.

- Reklama -

JAUTIS. Namuose gali kilti emocinių ekscesų, ginčų. Užuot maištavę verčiau demonstruokite savo kulinarinius gebėjimus – tai turėtų sumažinti įtampą, įnešti jaukumo. Gerai seksis ir kūrybinė, intelektinė veikla. Deja, kelionėse tykos pavojai.

DVYNIAI. Jeigu ketinate kur nors vykti, darykite tai ryte, nes popiet daugės pavojingų situacijų. Saugokitės praradimų. Kai kuriuos jūsų planus gali sujaukti netikėtas svečias, nelaukta žinia.

VĖŽYS. Pagrįstai kilęs nepasitikėjimas kai kuriais žmonėmis gali apkartinti šią dieną. Pasistenkite nebendrauti su agresyviais, piktais, savanaudiškais veikėjais. Vietoj jų rinkitės šiltesnę bendraminčių draugiją.


Astrologinė prognozė kitai savaitei (sausio 29–vasario 4 dienoms)


LIŪTAS. Būsite emocionalūs, jautriai reaguosite į bet kokią kritiką, priekaištus, praeities išgyvenimus. Daugiau dėmesio skirkite sveikatos, mitybos sričiai, vaikams.

MERGELĖ. Tikėtinas didesnis dvasinis jautrumas. Diena palanki poilsiui vienumoje, apmąstymams, meditacijoms, rašymui, meninei kūrybai. Jeigu numatoma aktyvi veikla, sportas, bus nelengva. Saugokitės traumų, ypač saugokite vaikus.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Nestigs draugų ir pažįstamų dėmesio. Skirkite jiems šiek tiek laiko, tačiau per daug neprisiplanuokite vakarui. Vakare nebesinorės niekur eiti iš namų. Pasisaugokite ugnies, traumų, infekcijų.

SKORPIONAS. Būtų gerai, jei sugebėtumėte atsikratyti minčių apie darbą, politiką, karjerą ir pasimėgautumėte namų komfortu, buvimu su šeima. Jei visgi teks kažkur išlėkti, būkite itin apdairūs kelyje dėl nemažos avarijų grėsmės.

ŠAULYS. Šiandien daug ką gali lemti atsitiktinumai. Galite gauti pasiūlymą, kurio nesitikėjote, leistis į neplanuotą kelionę, vykti į renginį ar kt. Galima techninė problema.

OŽIARAGIS. Regis, jūsų piktas liežuvis ar savanaudiškas elgesys gali atstumti iki šiol jums buvusius draugiškus, dosnius žmones. Tik nuo jūsų poelgių priklauso, ką laimėsite ir ką prarasite. Saugokitės ugnies, traumų.

VANDENIS. Šiandien galite pasijusti išduoti ar išnaudoti. Kita vertus, savo valia galite nuspręsti, kaip reaguoti į nepatikusį elgesį – dramatizuoti, supykti ar atleisti ir rasti pozityvo.

ŽUVYS. Regis, jums teks tam tikra prasme įveikti save, nugalėti žalingus įpročius ar pan. Tai gali būti tarsi pasirinkimas, su kuo jums pakeliui. Geriau būtų rinktis sveikatą ir pozityvius, atsakingus žmones.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Horoskopai gegužės 18 dienai

AVINASTesisaugo varžovai - šiandien jus įveikti bus kur kas sunkiau nei vakar! Beje, verta turėti ir atsarginį išėjimą nesėkmingai susiklosčius aplinkybėms. Tarnyboje gali kilti...

Asmeninių finansų planavimas 2023-iaisiais: 7 programėlių rekomendacijos

Ko gero, vienas didžiausių finansinių iššūkių, su kuriuo šiandien susiduriame, yra greitai augančios maisto ir kitų kasdienio vartojimo prekių, taip pat elektros energijos kainos....

ORAI: Lietuvą pasieks šiluma iki 14°C, lietus traukiasi

Ketvirtadienio dieną be žymesnio lietaus. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s. Aukščiausia temperatūra 3–8 laipsniai šilumos. Penktadienį lietaus nenumatoma. Vėjas pietryčių, naktį 5–10 m/s, dieną 8–13...

Jokių antibiotikų ir užauginta Lietuvoje: „Iki“ šviežios vištienos populiarumas tik auga

Vištiena – šio sezono grilintojų favoritė. Kad patiekalas pavyktų tobulai skaniai, visa magija prasideda ne nuo marinato ar kepimo būdo, o dar parduotuvėje, renkantis...

Horoskopai balandžio 15 dienai

AVINASNenuleiskite rankų vien todėl, kad akivaizdūs problemos sprendimo būdai pasirodė niekam tikę. Būtent jums lemta rasti tą vienintelę išeitį. Tik ieškodamas kuo mažiau plepėkite ir nedejuokite... JAUTISJūsų sveikas protas bandys sutramdyti nestabilias emocijas. Plaukimas pasroviui...

Horoskopai vasario 5 dienai

AVINASLabai norėsite prisidėti prie kažkokio bendro projekto, bet galite pasijusti atstumtas ir nereikalingas. Per užsispyrimą galite prarasti galimybę mokytis ir įgyti labai vertingų žinių. Neatidėliokite rytojui to, ką galite nuveikti šiandien. Sapnų reikšmės JAUTISŠiandien pagalvokite apie...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS