17 C
Šiauliai
2024 / 07 / 25

Astrologinė prognozė vasario 4-ajai, sekmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien filosofiškai žvelgsite į žmogiškas silpnybes, kasdienybės smulkmenas. Turėsite galimybę apsilankyti turiningame renginyje, pabendrauti su išsilavinusiu žmogumi ar pan.

- Reklama -

JAUTIS. Nors ir savaitgalis, jūsų mintys nepaliaujamai suksis apie dalykinius įsipareigojimus, išlaidas, finansinę atsakomybę ir pan. Pasistenkite atsipalaiduoti.

DVYNIAI. Be interesų derinimo ir nuoširdaus dėmesio kitiems geros dienos nesitikėkite. Regis, rasite bendrų įdomių temų su partneriu, artimaisiais, jei tik prisiminsite, kuo pastarieji domisi ar domėjosi anksčiau.

VĖŽYS. Tikriausiai atsiras neplanuoto darbo. Arba sulauksite svečių ir tai sukels šiokių tokių buitinių, ūkinių rūpesčių. Skirkite daugiau dėmesio sveikatai, įvaizdžiui, aplinkos higienai.

LIŪTAS. Būsite nusiteikę žaismingai. Galimos netikėtos staigmenos, kvietimai į pasimatymus, renginius. Labai pravers humoro jausmas, artistiniai sugebėjimai. Tik pasistenkite neprovokuoti konkurentų pavydo, priešiškumo.

MERGELĖ. Ši diena privers labiau pasirūpinti savimi, šeima, vaikais. Nederėtų veržtis į viešumą, kur nors toli vykti. Saugiausia ir geriausia bus namuose, ypač jei maloniai elgsitės su namiškiais.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite nusiteikę aktyviai diskutuoti su broliu, seserimi ar giminaičiu, kaimynu. Galbūt jus tai suartins. Tik nederėtų akcentuoti vien savo nuomonės bei poreikių. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS. Šiandien orientuositės į asmeninę gerovę, saugumą. Nuoširdžiai pasikalbėkite su šeimos nariais, vaikais, jeigu jums atrodo, kad jie nesuvokia šeimos finansinių, materialinių galimybių, stokoja saiko ar pan.

ŠAULYS. Šiandien leisite sau labiau pasiduoti emocijoms, vidiniams impulsams. Galite įnikti į virtualų bendravimą, naršymą po naujienų portalus. Regis, aptiksite svarbios informacijos.

OŽIARAGIS. Šiandien jus domins kitiems nesuprantami dalykai, keistos teorijos. Būkite itin dėmesingi savo sveikatai bei nervams. Rekomenduojamas poilsis, meditacijos. Venkite rizikos kelyje.

VANDENIS. Diena žada nemažai kontaktų. Aktyviai reikšitės socialiniuose tinkluose. Galbūt pajusite išskirtinį pažįstamo asmens arba publikos, sekėjų, interesų grupės dėmesį.

ŽUVYS. Nesėdėsite be darbo, nes pareigų jums netrūks, ir nebūtinai susijusių su šeima, namais. Galbūt teks ruoštis naujai darbo savaitei. Vakare galite nekaip pasijusti, sunegaluoti.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Kad amžius netaptų gyvenimo nuosprendžiu: kokius įpročius senjorams ugdyti, o kokių atsisakyti?

Senatvė – nėra gyvenimo nuosprendis, jeigu jo kokybei užtikrinti skiriamas tinkamas dėmesys ir pastangos. Ekspertai vardija, kokių negalavimų išvengti leidžia gera senjoro fizinė sveikata...

Ketvirtadienį į eismo įvykį pateko mopedu važiavę du nepilnamečiai

Kovo 4 dieną, ketvirtadienį, policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 40 eismo įvykių. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės – 4 įvykiai (Klaipėdoje, Šiauliuose, Anykščių rajone (Troškūnuose), Kretingos...

Horoskopai gruodžio 7 dienai

AVINASŠiuo metu turite ir jėgų, ir ambicijų pakankamai, kad įveiktumėte jums iškilusias kliūtis. Šitaip kovingai nusiteikus barjerai paprastai įveikiami iš pirmo įsibėgėjimo. Jei norite...

ORAI: Penktadienio dieną nelis

Penktadienio dieną nelis. Vėjas pietinių krypčių, 6–11 m/s. Temperatūra 22–27 laipsniai šilumos. Šeštadienį daug kur trumpai palis. Vėjas naktį pietų, pietvakarių, 6–11 m/s, dieną vakarinių...

Pavasaris namuose: kuo užimti savo vaikus ir kaip padėti gamtai

Vaikų tėvai šiuo neįprastu karantino laikotarpiu dažnai susiduria su nemenku iššūkiu – kaip užimti ir sudominti vietoje nenustygstančias savo mažąsias atžalas. Šioje situacijoje didžiausios licencijuotos pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos Lietuvoje „Žaliasis taškas“ marketingo ir...

Horoskopai lapkričio 6 dienai

AVINAS. Būsite nusiteikę šmaikštauti, flirtuoti, bet ne visiems aplinkiniams tai patiks ir ne visi supras jūsų humorą. Verčiau nežaiskite kitų žmonių jausmais, stenkitės atsispirti abejotinoms pagundoms. Prižiūrėkite vaikus, kad šie neprikrėstų eibių. JAUTIS. Vidinį nerimą...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS