17 C
Šiauliai
2024 / 07 / 25

„Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste

Ar jau skaitėte?

Ketvirtadienį po renovacijos duris skirtinguose miestuose atvėrė dar dvi modernios prekybos tinklo „Iki“ parduotuvės. Panevėžyje, Ukmergės g. 18, pirkėjų vėl laukia pamėgta, tačiau nuo šiol dar patogesnė didžiausio formato parduotuvė. Tuo tarpu Šventojoje gyventojai ir poilsiautojai apsipirkdami galės rinktis iš gausiausio asortimento mieste, specialiai pritaikyto vasaros sezonui. Investicijos į dviejų parduotuvių atnaujinimus siekia arti 4,5 mln. Eur.

- Reklama -

„Nuolat rūpinamės, kad pirkėjai apsipirkti galėtų greitai ir sklandžiai, todėl intensyviai tęsiame „Iki“ parduotuvių plėtrą ir rekonstrukcijas. Parduotuvės Šventojoje ir Panevėžyje jau yra pamėgtos lankytojų, tad investavome į jų atnaujinimą, kad vietos gyventojų ir keliautojų po šalį lauktų naujas, patogesnis kategorijų išdėstymas, plati prekių įvairovė, gausybė naudingų nuolaidų ir akcijų. Atnaujintose parduotuvėse bus dar lengviau apsipirkti tiek kasdienai, tiek apsirūpinti pirkiniais visai savaitei ar vasaros šventėms – tą bus galima daryti arčiau namų ar poilsio vietos, taupant laiką ir pinigus“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Į parduotuvės pritaikymą sezoniniams svyravimams ir dar didesnį patogumą pirkėjams, ergonomišką bei atnaujintą išplanavimą investuota beveik 3 mln. Eur.

Modernios parduotuvės įrengtos pagal naujausius įmonės standartus ir naująją koncepciją. Pagrindinė idėja – sukurti tokią aplinką, kurioje klientų apsipirkimo kelionė vyktų intuityviai, mėgstamas prekes būtų galima rasti kuo greičiau ir patogiau, būtų aiškiai išskirti specialūs kainų pasiūlymai ir dar daugiau dėmesio skiriama „Iki“ stiprybei rinkoje – šviežių produktų asortimentui.

Be to, atidarymo proga pirkėjų tiek Šventojoje, tiek Panevėžyje jau laukia specialūs naudingi pasiūlymai, galiojantys tik šiose atnaujintose parduotuvėse.

Vasarai be rūpesčių Šventojoje – plačiausias asortimentas ir gausybė kulinarijos gaminių

Parduotuvė Šventojoje – pirkėjų jau pamėgta, vasarą sulaukianti ypač daug klientų. Reaguojant į poilsiautojų poreikius, parduotuvė lankytojus pasitiks su didžiausiu maisto ir kitų prekių asortimentu mieste. Be to, didelis dėmesys skirtas vasarą ypač populiariems kulinarijos gaminiams – „IKI – Šventoji“ lankytojai galės rinktis iš plačiausio „Iki“ turimo asortimento.

Į parduotuvės pritaikymą sezoniniams svyravimams ir dar didesnį patogumą pirkėjams, ergonomišką bei atnaujintą išplanavimą investuota beveik 3 mln. Eur.

- Reklama -

Daugiau nei 950 kv. m ploto erdvėje bus užtikrinamas gausus – iki 12 tūkst. prekių – pasirinkimas, tad ji idealiai tiks tiek kasdieniam atsargų papildymui, tiek savaitiniam apsipirkimui.

Erdvioje ir šiuolaikiškoje parduotuvėje „Iki“ klientai ras sveriamos šviežios mėsos, rūkytos žuvies, karštų gaminių, taip pat platų bakalėjos, šaldytų, gėrimų ir namų komforto prekių pasirinkimą. Šviežumą vertinančių gyventojų jau laukia įvairūs vaisiai ir daržovės, bent tris kartus per dieną kepami duonos gaminiai ir bandelės.

Greitesniam apsipirkimui naujoje parduotuvėje įrengtos 8 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, veiks ir įprastų.

„IKI – Šventoji“ pirkėjams atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Didžiausio formato parduotuvėje Panevėžyje apsipirkimas bus dar sklandesnis

Į „IKI – Basanavičiaus“ atnaujinimą prekybos tinklas investavo apie 1,5 mln. Eur.

Į „IKI – Basanavičiaus“ atnaujinimą prekybos tinklas investavo apie 1,5 mln. Eur. Daugiau nei 1000 kv. m ploto 3 širdelių parduotuvėje bus užtikrinamas plačiausias – net iki 14 tūkst. prekių – asortimentas.

Kad apsipirkimo patirtis būtų dar geresnė, rekonstrukcijos metu buvo atnaujintas prekių išdėstymas ir kruopščiai atrinkta didesnė prekių pasiūla visose kategorijose.

Pirkėjų ypač pamėgtoje parduotuvėje „Iki“ klientai ir toliau ras vitrinose siūlomos šviežios mėsos, paukštienos, šviežios bei rūkytos žuvies, šviežių konditerijos ir kulinarijos gaminių. Mažiausiai tris kartus per dieną čia kepama duona ir bandelės, kad pirkėjai jų galėtų įsigyti kuo šviežesnių.

Be to, pirkėjų patogumui čia siūloma ir šviežių sulčių spaustuvė bei duonos pjaustyklė.

Greičiau apsipirkti erdvioje ir šiuolaikiškoje parduotuvėje leis 10 įrengtų „IKI Bitutė“ savitarnos kasų, veiks ir įprastų. Čia taip pat galima atsiimti prekes, užsakytas „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvėje, naudojantis „Click&Collect“ paslauga.

„IKI – Basanavičiaus“ pirkėjams atvira kasdien nuo 7 iki 22 val.

Abiejose parduotuvėse taip pat buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga. Prekybos tinklo duomenimis, LED apšvietimas, palyginus su įprastu, sutaupo 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Įdiegus ir išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O modernesnė ir tvaresnė šaldymo įranga leidžia suvartoti perpus mažiau energijos.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 242 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

Gintarė Kitovė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Projektas „Duok ruoniukui penkis“: už tvarius maišelius surinktas lėšas skirs gyvūnų reabilitacijai

Prekybos tinklas „Lidl“ suteiks galimybę šalies gyventojams prisidėti prie ruonių ir kitų Baltijos jūros gyvūnų gerovės. Šiandien visose „Lidl“ parduotuvėse prasideda projektas „Duok ruoniukui...

Horoskopas lapkričio 24 dienai

AVINASVisai nėra jokio reikalo mėginti dar pataisyti ir taip gerai besiklostančių reikalų. Begerindamas greičiausiai tik sugadinsite. Nebijokite imtis darbų, kurių niekad anksčiau nedirbote ar...

Lapkričio 13-oji, penktadienis (Pasaulinė gerumo diena bei verslo diena)

Lapkričio 13-oji, penktadienis, 46 savaitė. Saulė teka 7.46 val., leidžiasi 16.19 val. Dienos ilgumas 8.33 val. Mėnulis (delčia). Vardadieniai: Arkadijus, Didakas, Eirimė, Norvydas Datos: Pasaulinė gerumo diena Verslo diena Šios dienos oras: Vyraus...

Lietuvos investicinių ir pensijų fondų asociacijos pranešimas

Finansų rinkos jautriai reaguoja į koronaviruso COVID-19 plitimą po pasaulį. Ekspertams bandant nuspėti, ar užkrato įtaką ekonomikai pavyks suvaldyti ar vis dėlto įvyks globalus...

Ką gyvybės draudimo klientams svarbu žinoti apie investavimo kryptis ir grąžą?

Gyvybės draudimas yra svarbi tripakopės pensijų sistemos dalis, kuria dažniausiai naudojasi gyventojai, neturintys specialių investavimo žinių ir didesnės investavimo praktikos. Naujai sudarantys gyvybės draudimo sutartis klientai, kurie neturi investavimo patirties, tik į akcijas investuojančių...

Atitarnavusios Kalėdų eglėms – specialios surinkimo vietos

Pasibaigus kalėdiniam laikotarpiui, palangiškiai raginami būti sąmoningi ir tinkamai atsisveikinti su eglutėmis – nupuoštų žaliaskarių nemesti į buitinių atliekų surinkimo konteinerius, o palikti jas specialiai šiam tikslui įrengtose eglių surinkimo vietose ar specialiuose konteineriuose. Atitarnavusias...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS