17 C
Šiauliai
2024 / 07 / 23

„Iki“ lojalumo programėlė padės sutaupyti dar daugiau: nuo šiol „Iki“ „Taškotekoje“ – jau virš 100 svajonių prizų

Ar jau skaitėte?

Milžiniško populiarumo sulaukusi „Iki“ lojalumo programa neša vis daugiau naudos pirkėjams. Jos nariai realiai sutaupo kiekvieno apsipirkimo metu, o dalyvaudami iššūkiuose renka taškus, kuriuos gali iškeisti į nuolaidas ar vertingus prizus „Taškotekoje“. Nuo „Taškotekos“ pradžios jų „Iki“ išdalijo jau už daugiau nei 300 tūkst. Eur. Įsiklausius į pirkėjų pageidavimus, šių prizų „Iki“ lojalumo programoje jau atsirado dar daugiau ir įvairesnių – taškus bus galima iškeisti į daugiau nei 100 prizų. O taškų pelnyti visai paprasta – juolab, kad daug jų galima laimėti ir jau atidarytose „Iki“ Taupymo žaidynėse.

- Reklama -

„Nuolat ieškome būdų, kaip lojaliems mūsų pirkėjams suteikti vis daugiau privalumų. Mūsų pasiūlyta šviežia idėja rinkoje – galimybė už sukauptus taškus įsigyti vertingų partnerių prizų „Taškotekoje“ – bemat sulaukė didelio klientų susidomėjimo ir palankių įvertinimų. Pirkėjai aktyviai maino taškus į įvairius prizus neišleidžiant nė cento – pasiima nuo kino teatro bilietų iki paspirtukų ar televizorių. Taip pat išgirdome mūsų suburtos „Iki“ klientų valdybos pasiūlymą ir šių prizų asortimentą dar labiau išplėtėme, kad pateisintume kuo įvairesnius pirkėjų lūkesčius“, – sako Gintarė Kitovė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Dar daugiau svajonių prizų „Taškotekoje“

„Taškotekos“ prizai – tai dar vienas būdas sutaupyti buities, laisvalaikio, kitoms naudingoms prekėms, kuriuo pirkėjai intensyviai naudojasi. Nuo „Taškotekos“ starto „Iki“ lojalumo taškai iškeisti jau į beveik 13 tūkst. vnt. prizų.

Pirkėjų jau pamėgtų prizų sąrašą papildė ir tokios naujovės kaip ėjimo lazdos, kelioninės pagalvėlės, kavos aparatai, karšto oro gruzdintuvės ir kt. Išplėstas populiariausių buitinės technikos ir naujausių elektronikos prietaisų, grožio ir sveikatos prekių, dovanų kuponų laisvalaikiui, automobilio plovyklai, kino bilietų ir kitų aktualių kategorijų pasirinkimas.

Papildomai taškai dalijami ką tik pradėtose Taupymo žaidynėse

- Reklama -

„Iki“ lojalumo taškai – pirkėjų ypač geidžiami, todėl jie tapo ir vienu iš prizų „Iki“ ką tik pradėtose „Iki“ Taupymo žaidynėse. Užsiregistravus „Iki“ programėlėje arba www.iki.lt lojalumo paskyroje, pirkėjai kviečiami ir toliau taupyti kaskart apsiperkant, o burtų keliu išrinktus Taupymo čempionus „Iki“ dar ir apdovanos.

Finaliniai prizai – trys vertingi medaliai, kurie burtų keliu pirkėjams atiteks spalio mėnesį. Auksas – 1000 Eur, sidabras – 500 Eur, bronza – 300 Eur vertės „Iki“ dovanų kortelės. Be to, „Iki“ Taupymo čempionai gaus ir „Iki“ lojalumo taškų, kurių vertė lygi laimėtojo sutaupytai pinigų sumai kampanijos pabaigoje. Taigi, 3 pirkėjai laimės tiek, kiek jau bus sutaupę nuo liepos 1-osios.

Burtų keliu „Iki“ rinks ir savaitinių bei mėnesių etapų laimėtojus. Savaitinius prizus dalins net 100-ui pirkėjų: 50 laimėtojų gaus po 2000, o 40 laimėtojų – po 3000 „Iki“ lojalumo taškų. Dar 10 pirkėjų „Iki“ apdovanos dovanų kortelėmis, kurių vertė lygi laimėtojo nuo liepos 1 d. sutaupytai pinigų sumai savaitės pabaigoje.

Už „Iki“ taškus imkit ne tik prizus, bet ir nuolaidas ar bilietus be pralaimėjimo

Prizus pasiimti ar kitomis „Iki“ taškų naudomis pasinaudoti labai paprasta. Žaidimu grįsta „Iki“ lojalumo programa kurta taip, kad ja naudotis būtų itin lengva, įdomu, o svarbiausia – pirkėjai sulauktų būtent jiems vertingiausių pasiūlymų.

Vien apsiperkant „Iki“ parduotuvėje ir panaudojant „Iki“ kortelę ar programėlę automatiškai kaupiami taškai. Papildomai pirkėjai jų gauna dalyvaudami dienos, savaitės, mėnesio ir metų iššūkiuose bei kituose žaidimuose. Sukauptus taškus galima panaudoti net keturiais būdais.

„Išties daug pirkėjų aktyviai dalyvauja iššūkiuose ir taupo taškus dideliems prizams – „Taškotekoje“ juos galima iškeisti net į skrydį oro balionu ar išmanųjį telefoną. Kita dalis žmonių nori pigiau apsipirkti kas dieną ir noriai naudoja taškus kaip nuolaidą krepšeliui. Už juos galima gauti iki 99 proc. dydžio „Iki“ nuolaidą pirkinių sumai (1 taškas – 0,01 Eur nuolaida)“, – pasakoja „Iki“ komunikacijos vadovė.

Pirkėjai, kurie nelinkę taupyti taškų dideliam prizui, mėgsta rinktis specialaus žaidimo „Laimės taškai“ bilietus, kurie visi yra laimingi – galima laimėti papildomų taškų, nuolaidų prekėms ir pan. Taip pat nemažo populiarumo sulaukia galimybė įsigyti produktų vos už 1 centą. Užtikrinant prekių įvairovę, jų sąrašas atnaujinamas kiekvieną savaitę.

Nusprendus taškus skirti prizui, pirkėjui niekuo rūpintis daugiau nereikės – bilietai ar kuponai atkeliaus į el. pašto dėžutę bei „Iki“ mobiliosios programėlės skiltį „Kortelė ir kuponai“, o daiktai bus pristatyti nurodytu adresu.

Sukauptą „Iki“ taškų likutį pirkėjai gali pasitikrinti pirkimo kvite, „Iki“ mobiliojoje programėlėje, www.iki.lt lojalumo paskyroje ir savitarnos kasose.

G. Kitovė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – naudingos akcijos, įvairios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudamas lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.

Gintarė Kitovė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

ORAI: Vietomis silpna lijundra, plikledis. Aukščiausia temperatūra 0–5 laipsniai šalčio

Šiandien daug kur, daugiausia pietvakarinėje šalies pusėje, numatomi krituliai, vyraus nedidelis sniegas. Vietomis silpna lijundra, plikledis. Aukščiausia temperatūra 0–5 laipsniai šalčio. Gruodžio 4-os naktį daug...

Horoskopai rugsėjo 29 dienai

AVINASNemėgstate nusileisti, juolab be kovos, bet šiandien iš jūsų bus laukiama tam tikros aukos. Taip įrodytumėte, kad nesate beširdis. Būkite didesnis ir protingesnis. Audioknygos turiningam...

Kaip obuolius nuo obels automobilių dalis raškantys vagys nepristinga idėjų

Vis anksčiau temstant, yra tokių, kurie stengiasi išnaudoti šį tamsųjį laikotarpį – tai vagišiai. Vienos iš sparčiausiai augančių nuostolių sumų šiemet jau yra dėl...

Valentino dienos dovana – sveikatai palankesni saldainiai su datulėmis (receptas)

Vis daugiau žmonių atsisako cukraus ar bent gerokai mažina jo vartojimą. Lengviausias būdas tai padaryti – keisti jį datulėmis, kurios puikiai tinka saldinti glotnučius,...

Horoskopai gruodžio 6 dienai

AVINASŠiuo metu turite ir jėgų, ir ambicijų pakankamai, kad įveiktumėte jums iškilusias kliūtis. Šitaip kovingai nusiteikus barjerai paprastai įveikiami iš pirmo įsibėgėjimo. Jei norite nutraukti kokius nors iš praeities likusius nepageidautinus ryšius, imkitės to...

Horoskopai balandžio 15 dienai

AVINASNenuleiskite rankų vien todėl, kad akivaizdūs problemos sprendimo būdai pasirodė niekam tikę. Būtent jums lemta rasti tą vienintelę išeitį. Tik ieškodamas kuo mažiau plepėkite ir nedejuokite... JAUTISJūsų sveikas protas bandys sutramdyti nestabilias emocijas. Plaukimas pasroviui...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS