21 C
Šiauliai
2024 / 07 / 21

Astrologinė prognozė balandžio 13-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Daug bendrausite, juokausite, flirtuosite. Galite susitarti dėl trokštamo pasimatymo, kelionės ar pan. Visgi svarbu neprarasti savitvardos su kontaktais, nes situacija bus nestabili. Vakaras palankesnis ramiam buvimui namuose nei nuotykiams.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien jums labiausiai rūpės komfortas, grožis, gamta. Tiktų pasitvarkyti buityje, užsiimti amatais, žemės darbais, apdaila. Vakare galimas susitikimas ar įvykis, kuris nebūtinai nudžiugins.

DVYNIAI. Tikriausiai mėginsite išsivaduoti iš inercijos, pasyvumo, imtis aktyvesnės veiklos, siekti patinkančio asmens dėmesio ar pan. Neforsuokite situacijos, nes galite pakliūti į nepatogią padėtį. Saugokitės sukčių, vagių.

VĖŽYS. Diena gali pasirodyti keista. Idealizmas ir nepraktiškumas jums galbūt nepakenks, tačiau nesąžiningi apsukruoliai gali mėginti tuo pasinaudoti. Būkite apdairesni ir nepasiduokite manipuliacijoms.

LIŪTAS. Nuo pat ryto teks nemažai bendrauti ir spręsti aplinkinių problemas. Nepasiduokite manipuliacijoms. Jeigu pavargote ar nebegalite tenkinti kitų žmonių poreikių, bent trumpam apsaugokite savo asmeninę erdvę, pabūkite vienumoje.

MERGELĖ. Šiandien galite tikėtis rūpesčių, keistų priekaištų. Stenkitės prisitaikyti prie aplinkinių, tačiau neleiskite, kad jumis manipuliuotų. Saugokitės vagių, apsinuodijimo.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Galite patirti neįprastų įspūdžių. Galbūt gausite pasiūlymą vykti į kelionę, dalyvauti tarptautiniame renginyje ar pan. Neverta per daug tikėtis – vilionės, pažadai nebūtinai bus tikri. Saugokitės sukčių, vagių, venkite svaigalų.

SKORPIONAS. Regis, augs jūsų apetitas materialiems daiktams, seksui, gardumynams. Kai kurioms pagundoms, pramogoms negailėsite pinigų ir laiko. Tuo galite kažką nuvilti. Svarbu, kad dėl jūsų pomėgių nenukentėtų vaikai.

ŠAULYS. Šiandien galite pasirodyti publikai, sublizgėti draugų kompanijoje ir pan. Jei kils ūpas siekti populiarumo, galite nė nepastebėti, kaip kils nesusipratimų santykiuose su artimiausiais žmonėmis. Stenkitės iškart švelninti situaciją. Venkite svaigalų.

OŽIARAGIS. Šiandien pravartu labiau pasirūpinti sveikata, higiena. Tiktų grūdintis, sportuoti, tačiau krūvį didinkite atsargiai, kad nepakenktumėte sveikatai. Jokiu būdu nesėskite prie vairo apsvaigę, mieguisti.

VANDENIS. Staiga tapsite nerūpestingi, atsipalaidavę, nusiteikę nerti į nuotykius, atsukti nugarą įgrisusiems rūpesčiams. Visgi abejotini malonumai gali nemažai kainuoti.

ŽUVYS. Veidmainystė ir klasta gali sutrukdyti pasiekti tikslą, nors galbūt manysite, kad tai tik padės. Verčiau dovanokite gerumą ir nesiekite savanaudiškų tikslų. Nederėtų varginti savęs išvykomis bei kontaktais, kurių nepageidaujate. Saugokitės vagių.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Moterų atlyginimų atotrūkis nuo vyrų šiemet sumažėjo

Šiemet moterims mokamas vidutinis darbo užmokestis augo 68 iš 77 sričių, o vyrų – 60-tyje, rodo kredito biuro „Creditinfo Lietuva“ atlikta analizė. Yra 8...

Prašome pagalbos nustatant asmens tapatybę

Palangos m. PK pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl bandymo pasinaudoti svetima banko kortele ir prašo visuomenės pagalbos nustatant nuotraukoje užfiksuotos moters tapatybę. Atpažinus asmenį, prašome...

Šiandien liepos 12 d. – Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inauguracija

Liepos 12 d., penktadienį, Seime įvyks iškilmingas Lietuvos Respublikos Seimo posėdis, skirtas Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos priesaikai priimti. Šventinė inauguracijos ceremonija prasidės 11 val. Kovo...

Džiovinti vaisiai: didžiausią naudą gausite žinodami kelias taisykles

Patogus ir sveikas užkandis bei egzotiškas įvairių patiekalų ingredientas. Džiovinti vaisiai jau seniai užkariavo įvairių pasaulio šalių virtuves, o sveikatos specialistai vardija jų naudingąsias...

ORAI: Šiandien nelis, temperatūra 12–17 laipsnių šilumos

Šiandien Lietuvoje nelis. Aukščiausia temperatūra 12–17 laipsnių šilumos. Antradienį lietaus nenumatoma. Temperatūra naktį 1–6 laipsniai šilumos, ore vietomis, dirvos paviršiuje daug kur šalnos 0–5 laipsniai šalčio, dieną 13–18 laipsnių šilumos. Trečiadienį be lietaus. Temperatūra naktį 2–7...

Odos niežulį gali sukelti net patiriamas stresas ar įtampa

Odos niežulys – itin varginantis pojūtis, galintis kilti dėl pačių įvairiausių veiksnių. Dažnai visai nesudėtinga atpažinti jo priežastį, pavyzdžiui, reakciją į vabzdžio įkandimą, tačiau pasitaiko, kad niežulys nepraeina net nesant jokiems matomiems odos pakitimams....

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS