13 C
Šiauliai
2024 / 06 / 18

Astrologinė prognozė balandžio 8-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien būsite labai priklausomi nuo nuotaikų, savijautos. Galite nerimauti, ar su kokiu nors asmeniu arba reikalu susijusios jūsų iliuzijos yra pagrįstos. Neabejotinai prireiks nuoseklių pastangų, kad pavyktų kai ką ką pakeisti į geresnę pusę.

- Reklama -

JAUTIS. Regis, jus neramins galimos permainos, atsakomybė, sveikatos problemos. Galbūt atsidursite intrigų, apkalbų tinkle. Prieš ką nors darydami, gerai pagalvokite, ar elgiatės teisingai.

DVYNIAI. Nelabai maloni diena. Galbūt turėsite rūpesčių ar nemalonumų per draugus, pažįstamus arba jiems prireiks jūsų pagalbos. Venkite neapgalvotų pažadų, nes bus sunku juos išpildyti. Saugokitės avarinių situacijų, viešų skandalų.

VĖŽYS. Derėtų taktiškai ir kompetentingai spręsti profesines problemas. Lengva susikompromituoti dėl negebėjimo teisingai reaguoti į situaciją ir adekvačiai bendrauti.

LIŪTAS. Jums gali kilti keblumų dėl nepakankamo įstatymų žinojimo arba dėl jų nepaisymo, laiku nepateikto straipsnio ar nesumokėtos įmokos. Venkite neetiškų poelgių, nesutarimų su įtakingais asmenimis,

MERGELĖ. Regis, atsakomybės pareikalaus reikalai susiję su paskolomis, turtu. Gali pasirodyti, kad ne viskas taip tvarkinga ir konkretu, kaip manėte. Gali apvilti asmuo, iš kurio tikėjotės kokybiškos paslaugos.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums bus nelengva bendrauti ir suprasti kitus žmones.

Niekam nenorėsite nusileisti, paisysite tik savo nuomonės ir interesų. Tokiu būdu galite įsigyti naujų priešų, o ne sąjungininkų.

SKORPIONAS. Šiandien sunku bus atsikratyti apnikusio nerimo dėl darbo, sveikatos. Kai kuriais atvejais išties bus pagrindas kilti tokioms emocijoms. Neskubėkite aklai griebtis naujos veiklos, atsakomybės. Pravartu apibendrinti tai, kas jau yra padaryta.

ŠAULYS. Šiandieną būsite linkę rizikuoti, nevengsite avantiūrų. Problemų gali kilti dėl vaikų, kūrybinio projekto ar kt. Nors skeptiškai vertinsite gerbėjų dėmesį, jis bus malonus. Neskaudinkite mylimų žmonių.

OŽIARAGIS. Šiandien orientuokitės į pagrindines vertybes, šeimą, namus. Kurkite grožį aplinkoje ir ameniniuose santykiuose užuot pasidavę negatyvioms emocijoms ir viską griovę. Suimkite save į rankas. Saugokitės avarinių situacijų.

VANDENIS. Jeigu jūsų bendravimo stilius bus panašus į smulkmenišką priekabiavimą, tai džiaugsmo jis niekam nesuteiks. Pasistenkite išvengti posūkio į santykių atšalimą, susvetimėjimą. Atsargiai kelyje.

ŽUVYS. Santykiuose padaugės išskaičiavimo ir sumažės nuoširdumo, šilumos. Galvosite apie praturtėjimą, bet kol kas geriau venkite stambių išlaidų, brangių pirkinių. Saugokitės ugnies, traumų, avarijų.

Geros dienos!

TOP naujienos

Horoskopai liepos 28 dienai

AVINASArtėja sėkmės valanda, tik turite nuspręsti iš anksto, kiek esate pasiruošęs už ją mokėti. Ne visiems bus priimtina jūsų vertybių sistema ir moralinės nuostatos....

Beveik pusė lietuvių teigia nesinaudojantys Juodojo penktadienio nuolaidomis

Juodojo penktadienio nuolaidas taikant vis daugiau prekybininkų, gyventojų susidomėjimas jomis yra santūresnis – beveik pusė lietuvių teigia neįsigyjantis prekių ir paslaugų per šiuos išpardavimus....

Siekis išsiaiškinti santykius virto pasikėsinimu padegti turtą bei fizinio skausmo sukėlimu

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmuose baudžiamuoju įsakymu N. P. pripažintas kaltu, pasikėsinęs sunaikinti svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu bei sukėlęs žmogui fizinį skausmą. Kas...

Nauja tvarka dėl izoliacijos: kas keičiasi

Europoje Tarybai pateikus rekomendacijas dėl suderinto požiūrio į laisvo judėjimo apribojimą reaguojant į koronaviruso infekcijos (COVID-19) pandemiją ir numačius šalių skirstymo į atskiras kategorijas,...

Horoskopai lapkričio 6 dienai

AVINAS. Būsite nusiteikę šmaikštauti, flirtuoti, bet ne visiems aplinkiniams tai patiks ir ne visi supras jūsų humorą. Verčiau nežaiskite kitų žmonių jausmais, stenkitės atsispirti abejotinoms pagundoms. Prižiūrėkite vaikus, kad šie neprikrėstų eibių. JAUTIS. Vidinį nerimą...

Horoskopai rugpjūčio 14 dienai

AVINASJūs viską norite gauti greitai ir kuo didesniais kiekiais. Ar nesutiktumėte apsiriboti žvirbliu saujoje? Šiandien stenkitės daugiau būti tarp žmonių, nesukančių sau galvos formalumais. JAUTISPo ganėtinai ilgo santykinės ramybės meto vėl ateina permainos. Artėjate prie...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS