18 C
Šiauliai
2024 / 07 / 23

Astrologinė prognozė birželio 1-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Diena bus kupina sentimentų, atjautos, noro filosofuoti. Regis, parūps nekilnojamojo turto rinka, statybinių medžiagų ar apdailos prekių kainos ir pan.

- Reklama -

JAUTIS. Gali padaugėti išsiblaškymo, potraukio svaigintis, bėgti nuo realybės. Norėsis ramiai pabūti vienumoje. Kita vertus, labai sustiprės intuicija, galimi mistiniai potyriai, meninis įkvėpimas. Rūpinkitės sveikata.

DVYNIAI. Tai gali būti puiki diena, kupina sklandaus bendravimo su draugais, pažįstamais. Domins įvairūs renginiai. Galite sudalyvauti protiniame žaidime, pasakyti įtaigią kalbą ar kt.

VĖŽYS. Kad ir kaip būtumėte užsiėmę įvairiais darbais, šiandien derėtų rasti galimybių savaitgališkai atsipalaiduoti. Puiku, jei susirūpinimą globalinėmis problemomis pakeis noras paprastai pabendrauti su pozityviais pažįstamais.

LIŪTAS. Atitrūkimas nuo kasdieninės aplinkos, netolimos ar tolimos išvykos gali suteikti peno akims ir protui. Būtų neblogai susitikti su žmonėmis, iš kurių yra ko pasimokyti. Turbūt kažkas deramai įvertins ir jūsų nuomonę.

MERGELĖ. Ši diena turėtų būti nebloga. Ir padirbėsite, ir paišlaidausite. Regis, gausite jums aktualios informacijos arba paslaugą, kuria nenusivilsite ir už kurią mielai atsilyginsite. Galbūt kažkas sugrąžins seną skolą.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite pagaliau išgirsti ne tik ausimis, bet ir smegenimis bei širdimi, ką nori pasakyti asmenys, turintys kitokią nuomonę nei jūs. Kai kurie argumentai jums plačiau atvers akis.

SKORPIONAS. Šiandien turėsite jėgų ir noro tvarkytis savo ūkyje. Visgi nepamirškite, kad nesate darbiniai arkliai ir derėtų maloniai, savaitgališkai pavakaroti su gyvenimo partneriu, artimu žmogumi.

ŠAULYS. Ši diena palanki šou renginiams, varžyboms, pasimatymams. Gerai, jei galva nuo pagundų neapsisuks. Verčiau nekritikuokite mylimo žmogaus, nes ir patys nesate tobuli. Kuo daugiau geranoriško dėmesio skirkite vaikams.

OŽIARAGIS. Šiandien jūsų nuotaika bus tuo geresnė, kuo labiau sutaps jūsų asmeniniai bei artimųjų planai ir troškimai. Tokiu atveju galite kartu puikiai išnaudoti savaitgalio laiką. Jeigu niekur nevyksite, parūps buitis, sodo darbai, valgio ruošimas.

VANDENIS. Užuot visą dieną intensyviai miklinę liežuvį ar maigę kompiuterio mygtukus, atsigręžkite į savo namiškius ir juos išgirskite. Bendras aktyvus laisvalaikis visiems išeitų į naudą.

ŽUVYS. Šią dieną neblogai praleisite, jeigu ramybės ir energijos semsitės gamtoje. Jei norite nudžiuginti artimą žmogų, neieškokite ypatingų dovanų – svarbiausia nuoširdus dėmesys.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

ORAI: Pirmadienio dieną daug kur palis

Pirmadienio dieną daug kur palis. Vietomis rūkas. Vėjas rytų, pietryčių, 5–10 m/s. Aukščiausia temperatūra 2–7 laipsniai šilumos. Antradienį daug kur krituliai, vyraus nedidelis lietus. Vėjas...

Liko pusantros savaitės apsispręsti ar kaupti pensiją

Gyventojai, kurie šių metų pradžioje gavo „Sodros“ pranešimus apie įtraukimą į antros pakopos pensijų kaupimą, iki birželio 30 d. turi laiko apsispręsti, ar nori...

Patarimai tėvams, vaikams, darbdaviams jei įsidarbinti nori asmuo iki 18 metų 

Vasaros metu vaikai ir paaugliai vis aktyviau ieškosi sezoninių darbų. Nenuostabu, kad įsidarbinant ar jau įsidarbinus kyla neaiškumų, taip pat tiek tėvams, vaikams, o...

Horoskopai vasario 21 dienai

AVINASNetikėtas įvykis privers į daug ką pažvelgti visai kitomis akimis, tad staiga tapsite žymiai supratingesnis ir pakantesnis kitiems žmonėms. Nesibaiminkite ir nesigėdykite staiga pratrūkusių...

Vištienos blauzdelės apskrus idealiai – gudrybė, kaip jas dėti į orkaitę 

Orkaitėje keptos vištienos blauzdelės – vienas iš patiekalų, kuris nepalieka abejingų. Jas su malonumu valgo net vaikai ar norintys gyventi sveikiau, o paruošti yra nebrangu ir visai paprasta. Kad būtų tobulos, jas derėtų kepti...

Top 5 būdai, kaip namuose sumažinti sąskaitas už elektrą

Banguojančios elektros kainos skatina gyventojus ieškoti būdų, kaip ją naudoti kuo efektyviau. Dažniausiai elektra taupoma išjungiant šviesą išėjus iš patalpos, lemputes keičiant taupiosiomis ar nuolat nelaikant įjungto televizoriaus, tačiau namuose yra ir daugiau įrenginių,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS