21 C
Šiauliai
2024 / 07 / 21

Astrologinė prognozė gegužės 4-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Būsite išsiblaškę, jautrūs. Stigs realybės pojūčio. Tačiau neblogai seksis meninė, kūrybinė veikla. Vakare galite atsidurti keblioje situacijoje. Gali tekti kreiptis dėl medicininės pagalbos. Labiau tausokite sveikatą.

- Reklama -

JAUTIS. Ši diena turėtų būti aktyvi, džiuginanti susitikimais. Tačiau vakarop daugės polinkio į saviapgaules ir apgaules. Nederėtų aklai niekuo pasitikėti.

DVYNIAI. Mažai tikėtina, kad šiandien pavyks išspręsti svarbią problemą ar dilemą. Ir turbūt ne dėl kitų kaltės, o dėl jūsų pačių nerūpestingumo, negebėjimo susikaupti. Labiau trauks svaigintis, guostis iliuzijomis. Tai gali vesti į saviapgaules.  

VĖŽYS. Tikriausiai pavyks padaryti gerą įspūdį įtakingam asmeniui arba tam, kurio dėmesio trokštate. Tačiau vakare gali kilti nesusipratimų dėl išaiškėjusių paslapčių, jūsų arba artimo žmogaus neapdairumo ar apsvaigimo.

LIŪTAS. Regis, griebsitės ir suplanuotų, ir neplanuotų veiklų. Iš internetinių parduotuvių galite prisipirkti sudominusių daiktų. Tik nieko neužsisakinėkite vakare, nes bus itin lengva apsigauti.

MERGELĖ. Pasistenkite, kad ši diena nebūtų aptemdyta nesantaika. Neprisikurkite nerealių fantazijų, neklaidinkite savęs ir kito žmogaus. Vakare bus daugiau intuicijos, užuojautos, tačiau kartu ir patiklumo, veidmainystės, pasidavimo kitų įtakai.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Bus kur kas geriau, jei elgsitės teisingai, moraliai, nekenksite nei kitiems, nei sau. Dėl interesų susikirtimo tai aktualu bus ir šeimoje, ir kitur. Gali pasireikšti sveikatos sutrikimas. Venkite svaigalų.

SKORPIONAS. Regis, itin atkaklūs ir aktyvūs šiandien bus jūsų gebėjai, partneriai – tol kažką siūlys, kol sutiksite. Galimas slaptas nuotykis, erotinė pramoga. Labiau prižiūrėkite vaikus, ypač vakare.

ŠAULYS. Jums šiek tiek stigs emocinės pusiausvyros. Mintys suksis apie šeimą, gerovę, pinigus. Nebūkite smulkmeniški ir netolerantiški. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu. Saugokitės sukčių.

OŽIARAGIS. Tikėtini įdomūs pokalbiai su giminaičiais, kaimynais. Kita vertus, gali išaiškėti dalykai, kurie verčia sunerimti. Pasisaugokite intrigų bei neapgalvotų sandėrių. Galimas meninis įkvėpimas.    

VANDENIS. Šiandien mintys daugiausiai suksis apie pinigus, malonumus. Galimi neblogi pasiūlymai bei sumanymai. Regis, teks pagalvoti, kas jums naudinga. Būtų puiku nepražiopsoti palankaus šanso.

ŽUVYS. Jeigu turite svarbių reikalų, tvarkykite juos pirmoje dienos pusėje. Vakarop norėsis atsipalaiduoti, pabendrauti ir paplepėti be jokių įsipareigojimų bei įtampos. Įmanomas šioks toks veidmainiavimas siekiant padaryti įspūdį.
Geros dienos!

Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Pavasarinis peršalimas ar angina – kaip neapsigauti?

Pavasarį daugelis mūsų negali pasigirti itin stipria sveikata – po žiemos ji būna nusilpusi, nes trūksta vitaminų ir įvairių mikroelementų, orams išliekant nepastoviems, dažnai...

„Rimi.lt“ pristato naują prekių atsiėmimo būdą – pradeda veikti „Rimi Drive“

Šiandien, praėjus kiek daugiau nei dviem savaitėms nuo elektroninės parduotuvės veiklos pradžios, „Rimi Lietuva“ atidaro naują internetu įsigytų prekių atsiėmimo vietą „Rimi Drive“. Pagal...

Vienai Lietuvos draudimo įmonei škvalo ir krušos kaina – 150 tūkstančių eurų

Didžiausia draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ praneša, kad dėl vakar pavakare kai kurias Lietuvos teritorijas palietusios gamtos stichijos, nukentėjusių klientų skaičius pasieks 300, jų žaloms...

Pabodo įprastas karbonadas? Vos su vienu nauju priedu jis bus toks traškus, kad neatsispirs niekas

Minkštutėlis viduje, o iš išorės maloniai traškus – toks karbonadas yra siekiamybė ne vienam. Šis sotus patiekalas yra pigios ir greitai paruošiamos vakarienės klasika,...

Vaistininkai: briliantinei žalumai ne vieta ant kiaušinių

Velykas pasitinkant savo namuose ar sodyboje per visuotinį karantiną, sveikatos specialistai pataria dar labiau paisyti auksinės taisyklės – saiko. Neverta ruošti gausybės patiekalų, kuriuos tektų kimšti dar kelias pošventines dienas, kiaušinių rekomenduojama per dieną...

Jei šalyje būtų paskelbtas karantinas, šalies gyventojai sulauktų paramos

Lietuvoje daugėjant koronaviruso ligos atvejų, suplanuotos priemonės, padėsiančios verslui ir gyventojams įveikti laikinus finansinius sunkumus, jeigu dėl staiga kritiškai pablogėjusios epidemiologinės situacijos šalies teritorijoje tektų paskelbti karantiną. Vyriausybė pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS