16 C
Šiauliai
2024 / 07 / 19

Astrologinė prognozė gegužės 8-ajai, trečiadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Pasižymėsite komercine uosle, todėl pravartu pagalvoti, ką norėtumėte nusipirkti ar parduoti ir pan. Būkite pakantesni artimųjų bei vaikų nuomonei ir savitiems jų interesams.

- Reklama -

JAUTIS. Bus nemažai įvairiausių emocijų, jaudulio. Aplinkiniai gali reikšti pretenzijas arba netinkamai elgtis, jeigu su jais įsivelsite į bereikalingas diskusijas. Atsargiai su elektra, ugnimi.

DVYNIAI. Nuo pat ryto intuityviai jusite atslenkant naujovių bangą. Pozityviai vertinkite tai, kuo tikite, ko siekiate, nes šiandieninės jūsų mintys gali realizuotis. Nepatartina užsiimti diskusijomis, veltis į intrigas. Gilinkitės į savo vidinį pasaulį.

VĖŽYS. Šiandien pasijusite reikalingi, populiarūs. Tikėtini gausūs kontaktai, naujienos. Venkite paviršutiniškumo, lengvabūdiškų nuotykių, saugokite pinigus, dokumentus.

LIŪTAS. Būsite aktyviai kūrybingi, gebantys organizuoti, vadovauti. Tik tuščiai neišeikvokite išaugusios energijos. Galimas netikėtumas, susijęs karjera, politika. Venkite rizikingų avantiūrų.

MERGELĖ. Domėsitės kelionių, mokslo, politinėmis, tarptautinėmis temomis. Akcentuosite pasaulėžiūrą, moralinius principus ir teisingumą, arba trokšite leistis į rizikingas keliones. Galite užsimoti kiek per plačiai. Įvertinkite savo galimybes.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, mintys suksis apie mokesčius, investicijas, skolas. Jeigu susidūrėte su finansiniais sunkumais, ieškosite galimybių iš jų išsikapstyti. Galimas originalus sprendimas, netikėtas pasiūlymas.

SKORPIONAS. Ši diena žada dilemų, susijusių su partneryste. Pats metas apsispręsti asmeninių ar visuomeninių, politinių santykių srityje, kad ir koks būtų planas – nutraukti juos ar užmegzti. Atsargiai su elektra.

ŠAULYS. Šiandien pasižymėsite darbštumu praktiniuose, ūkiniuose reikaluose. Galbūt kils minčių, kaip pagerinti profesinius ar verslo reikalus, kaip praplėsti savo galimybes per kvalifikacijos kėlimą ir pan. Užfiksuokite naujas idėjas – jos gali realizuotis.

OŽIARAGIS. Būsite aktyvūs ir kūrybingi. Įspūdžių teiks sportas, renginiai, pasimatymai. Nevengsite rizikos. Pravartu daugiau dėmesio skirti vaikams, ugdyti jų gabumus, pasidomėti pomėgiais.

VANDENIS. Šiandien bus nemažai įtampos tiek vidiniame, tiek išoriniame pasaulyje. Visgi įmanoma ir gerai sutarti, ir daug nuveikti. Svarbiausia, nesugadinkite santykių su artimaisiais. Nekelkite jokių ultimatumų. Taikūs susitarimai ves į gerovę.

ŽUVYS. Šiandien bus nemažai kontaktų, kalbų telefonu ir akis į akį. Dalį problemų spręsti jums padės artimos aplinkos žmonės. Galbūt įsigysite modernų daiktą. Nepraraskite atsargumo kelyje.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Ruošiame lietuvišką rudens derlių žiemai: geriausi apdorojimo būdai, dažniausios klaidos ir specialus receptas

Statistinis lietuvis kasmet išmeta apie 60 kg dar tinkamo vartoti maisto, o kiekvienas europietis jo atsikrato beveik tris kartus daugiau. Tokią nedžiuginančią statistiką skelbia...

Atskleidė, kurie pigūs produktai gali virsti gurmaniškais pietumis

Dažnas iš mūsų sukame galvą, kaip nustebinti savo šeimyną kulinariniais šedevrais, tačiau nesiimame eksperimentų manydami, jog jie gali viršyti šeimos numatytą biudžetą maistui dienai,...

Ką valgyti rugsėjį: 5 nebrangios daržovės ir 5 receptai su jomis, kurių dar nebandėte

Medžių lapai dar žali, bet parduotuvių lentynose spalvų gama jau signalizuoja rudenį. Rugsėjis džiugina dar ir rugpjūčio derliumi, tačiau daržovių, vaisių pasirinkimas gausėja kone...

Nuo šventinio stalo – į medikų rankas: kaip negalavimus gydyti namie, o kada būtina skubi pagalba?

Kūčios ir Kalėdos neatsiejamos nuo maisto. Šventiniu laikotarpiu valgome kur kas daugiau ir gerokai įvairesnių patiekalų nei kasdien. Dėl to tarpušvenčiu prie medikų durų...

Kaip elgtis mokantis nuotoliniu būdu?

Iki koronaviruso dauguma tėvų buvo įpratę savo vaikams nustatyti taisykles, kaip ir kiek laiko jie turėtų naudotis išmaniaisiais įrenginiais, bet dėl nuotolinio mokymo tai kontroliuoti tapo daug sunkiau. Vis dažniau prabylant apie grįžimą prie...

Apie finansinį raštingumą galima išmokti ir iš kino: 5 filmai išmokys elgtis su pinigais

Finansinis raštingumas – labai svarbi ir kiekvienam asmeniui aktuali tema, dažnai aptariama naujienų portaluose, žurnaluose, knygose bei kino industrijoje. Visgi, finansų planavimo ir valdymo pagrindus išmokti ir pritaikyti kasdienybėje gali pasirodyti sudėtinga, todėl žmonės...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS