14 C
Šiauliai
2024 / 06 / 25

Astrologinė prognozė gruodžio 11-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Gali išryškėti mažiau pastebimos jūsų savybės, gilesnė įžvalga. Labai svarbu ekonomiškai elgtis su bendrais verslo, įmonės, rėmėjų pinigais ir nepiktnaudžiauti savo padėtimi kitų atžvilgiu. Geriau mažiau, bet kilniau ir sąžiningiau.

- Reklama -

JAUTIS. Tikėtinos prieštaringos situacijos, kai bus sudėtinga teisingai pasielgti. Pravartu prisitaikyti prie aplinkybių ir kitų žmonių reikalavimų ar poreikių. Solidarumas ir dosnumas jums padės.

DVYNIAI. Šiandien pavyks susidoroti su rimtomis užduotimis, tik reikia būti atidiems, pastebėti smulkmenas. Galima tikėtis puikių kontaktų ir produktyvaus bendradarbiavimo. Kai ką galite sėkmingai užbaigti. Vakare tikėtinas nemalonus incidentas.

VĖŽYS. Gera diena kūrybiniam darbui, tik nenukelkite jo į vakarą. Tikėtinos išlaidos norimiems daiktams, malonumams, dovanoms, vaikų poreikiams. Jeigu prarasite saiką valgydami, vakare gailėsitės.

LIŪTAS. Šiandien orientuositės į kasdieninius darbus, buitines problemas. Aplinkinius stebinsite savo taikliais argumentais, kūrybiniais sprendimais. Vakare norėsis tik malonaus, smagaus atsipalaidavimo.

MERGELĖ. Diena palanki trumpoms išvykoms, dalykiniams bei asmeniniams susitikimams. Galite gauti vertingą pasiūlymą ar informaciją. Vakarop taps sunkiau bendrauti. Pasisaugokite nemalonių situacijų gatvėje, namuose ir kitur.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Nebloga diena, jeigu laukiate kokios nors išmokos, siuntos ar paramos. Gali kilti neblogų idėjų, susijusių su šventinėmis atrakcijomis, nekilnojamuoju turtu, verslu ar pan.

SKORPIONAS. Nestokosite emocijų, sentimentų, noro rūpintis tais, kurie šalia jūsų, bei tais, kuriuos norėtumėte sudominti. Šio vakaro renginys ar pasimatymas gali jus paveikti dvejopai. Kilusį nesusipratimą stenkitės išsiaiškinti šiltuoju būdu, be nusistatymo.

ŠAULYS. Ši diena bus geresnė, jei labiau klausysite vidinio balso. Nieko neforsuokite ir neskleiskite įtampos, gandų. Iki pietų geriau plaukti pasroviui, be skubos atliekant įprastus darbus. Popiet rodysite daugiau iniciatyvos, emocijų ir tai ne visiems patiks.

OŽIARAGIS. Iš ryto nestigs energijos bei noro spręsti dalykines problemas, flirtuoti. Tačiau popiet jau prireiks atokvėpio arba nuo darbų atitrauks artimo žmogaus problema.

VANDENIS. Daugiausia dėmesio šiandien nukreipsite į profesinius, politinius, visuomeninius reikalus. Galite patirti spaudimą dėl nebaigtų darbų. Teks vikriau suktis, tad praverstų aktyvūs pagalbininkai. Be jų ir uždarbis bus mažesnis.

ŽUVYS. Gana produktyvi diena. Verta imtis nebaigtų darbų, suskubti su studijų atsiskaitymais. Aplinkinių palankumas teiks gerų vilčių. Tačiau vakarop entuziazmas sumažės. Nesubtilumas reiškiant nuomonę gali šiek tiek pakenkti jūsų įvaizdžiui.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Dėl itin didelio kraujo poreikio Nacionalinis kraujo centras prašo visuomenės susitelkimo

Naujieji metai prasidėjo, daugelis po švenčių grįžo į darbus pailsėję, laimingesni, tačiau ne visiems naujieji atnešė gerų žinių – Nacionalinio kraujo centro (NKC) atstovai...

Tyrimas: kalėdinėms dovanoms moterys skiria daugiau dėmesio nei vyrai

8 iš 10 šalies gyventojų jau yra suplanavę, ką dovanos artimiesiems artėjančių žiemos švenčių proga. Tiesa, vyrai dovanoms yra linkę išleisti mažiau bei renkasi...

Baigus tarnybinį tyrimą atleistas aplinkos apsaugos pareigūnas, kuris darbo vietoje buvo neblaivus

Baigus tarnybinio nusižengimo tyrimą dėl buvimo tarnybos metu neblaiviu, 2020 m. spalio 30 d. atleistas Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos vyriausiasis specialistas G.V. Primename, kad Aplinkos...

Horoskopai gruodžio 6 dienai

AVINASŠiuo metu turite ir jėgų, ir ambicijų pakankamai, kad įveiktumėte jums iškilusias kliūtis. Šitaip kovingai nusiteikus barjerai paprastai įveikiami iš pirmo įsibėgėjimo. Jei norite...

Noriu tapti mokytoju – kokį kelią pasirinkti?

Nuo birželio 1 d. vyksta priėmimas į visas studijų programas, taip pat ir į metus trunkančias profesines pedagogines studijas. Į jas kviečiami jau turintieji aukštąjį išsilavinimą ir norintieji įgyti pedagogo kvalifikaciją. Tai vienas iš...

Velykoms pasigaminkite gardų gervuogių pyragą – jam produktų įsigysite pigiau „Rimi“

Šviežias uogas mėgstame valgyti ir kaip desertą, ir kaip sveikatai palankų bei maistingą užkandį. Gydytoja dietologė dr. Edita Gavelienė teigia, kad kasdien suvalgę bent saujelę uogų savo organizmą praturtinsite naudingais vitaminais ir mineralais. Nors...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS