14 C
Šiauliai
2024 / 06 / 25

Astrologinė prognozė kitai savaitei (sausio 29–vasario 4 dienoms)

Ar jau skaitėte?

AVINAS

- Reklama -

Savaitės pradžioje nerimo kels konkurentų aktyvumas. Kita vertus, jūsų sveika logika ir įžvalga padės rasti išeitį iš bet kokios situacijos. Sėkmei tereikia nuoširdžių pastangų. Galite padaryti gerą įspūdį dominančiam žmogui. Visgi, pasitaikys ir priešiškai nusiteikusių asmenų. Venkite konflktinių situacijų. Savaitės pabaiga skatins susitvarkyti mokesčių reikalus, dokumentus, ypač jei reikia kažką pratęsti, suderinti. Turėsite galimybę apsilankyti turiningame renginyje, pabendrauti su išsilavinusiu žmogumi.

Ekspertai įvardijo 2024 m. turizmo tendencijas: daliai keliautojų teks keisti įpročius

JAUTIS

Savaitės pradžioje jus domins reikalai susiję pramogų verslu, sporto ar šou renginių organizavimu, reklamos galimybėmis, vaikų ugdymu. Galite gauti kvietimą į varžybas, renginį, pasimatymą ar interviu. Veikiausiai nepavyks išsisukti ir nuo neįdomių, nelengvų darbų. Nuo savaitės vidurio labiau pažeidžiama bus jūsų sveikata. Galite gauti tyrimų rezultatus. Regis, tuo metu iniciatyvą labiau perims kiti žmonės. Savaitgalį santykiai su partneriu taps tvirtesni, jei jus jungs bendras interesas. Nederėtų skolinti, rizikuoti turtu.

DVYNIAI

Savaitės pradžia turėtų būti nebloga šeiminiams ir asmeniniams reikalams. Beveik be pastangų gali išsispręsti vienas aktualus klausimas susijęs su finansais, draudimu, parama ar kt. Galbūt subrandinsite neblogą kūrybinį sumanymą. Galite išgirsti gerą žinią, užmegzti įdomią pažintį, tačau rūpesčių kels vaikai, artimieji. Jeigu turite kūrybinio ar kitokio darbo, kurį pravartu greičiau užbaigti, pasistenkite tai padaryti iki šio savaitgalio. Savaitgalį itin saugokite sveikatą ir darną šeimoje. Nešykštėkite dėmesio augintiniams.

- Reklama -

VĖŽYS

Savaitės pradžioje daug bendrausite telefonu, internetu, noriai flirtuosite. Meilė, grožis, santykiai, šeima bus itin aktualios temos. Regis, labiausiai jums norėsis būti įprastoje aplinkoje su savais žmonėmis, vaikais. Arba padirbėti vienumoje, jeigu reikia susikaupti protiniam darbui ar darbui su dokumentais. Bet kokie priekaištai, nepalankumas jus itin žeis. Savaitės pabaigoje būsite smagiai nusiteikę. Gera nuotaika užkrėsite ir kitus. Galbūt įvyks netikėtas susitikimas arba gausite kvietimą į renginį.

LIŪTAS

Savaitės pradžia gana palanki svarbiems susitikimams, esamų ar būsimų projektų aptarimui, deryboms, pokalbiams dėl darbo. Pasižymėsite komercine uosle ir galite įgyvendinti racionalius sumanymus. Gerai seksis intelektinė veikla, kūrybinė realizacija, interviu teikimas ar ėmimas. Jeigu kažkam norite padaryti įspūdį, jums tai pavyks be didelių pastangų. Savaitės pabaigoje teks skirti daugiau dėmesio vaikams, artimiesiems. Be jūsų pagalbos kažkas iš jų sunkiai išsivers. Tikėtini kvietimai į svečius, renginius.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje galimas malonus netikėtumas susijęs su sportu, vaikais, meilės romantika ar kt. Gali kilti impulsas lėkti į varžybas ar intriguojantį susitikimą. Galimi sėkmingi sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, prekyba. Jeigu aktualu, bus nesudėtinga gauti reikalingą dokumentą, nuosavybės patvirtinimą, draudimo raštą ar kt. Visgi, pasisaugokite aferistų. Savaitgalį tiesiog užsiversite aktualia informacija, bandysite atsakyti į laiškus. Raskite laiko ir buičiai, artimiesiems.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia tikriausiai leis kiek atsipalaiduoti. Regis, stebėjimas duos daugiau naudos nei viešumas ir veiklumas. Galbūt tyliai, ramiai sutvarkysite dokumentą, kurio pagrindu vėliau gausite pajamų ar paslaugų. Būsite linkę energiją nukreipti į namų sritį, asmeninius reikalus. Visgi, dėl didesnio jautrumo galima neišvengti šeiminių scenų. Savaitės pabaigoje itin aktualūs bus turtiniai, piniginiai reikalai. Galbūt sulauksite atsiskaitymo už seniau atliktą darbą, atgausite skolintą sumą ar daiktą. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje savo svarbą parodys draugiški ryšiai, kolektyvinis solidarumas. Jus gali sužavėti originalus gerbėjas. Regis, turėsite reikalų su socialinėmis, sveikatos apsaugos tarnybomis. Jums seksis suprasti slaptas aplinkinių gudrybes ir kai ką pakreipti sau naudinga linkme. Deja, gana lengva pasigauti infekciją, gauti traumą. Saugokite save ir kitus. Savaitgalį jums gali parūpti apdailos, grožio, meniškumo klausimai. Paganykite akis, bet pasistenkite per daug pinigų neiššvaistyti neplanuotiems niekniekiams.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje daug laiko atims darbas, visuomeniniai įpareigojimai. Bet kuriuo atveju, naudingai praleisite laiką. Gali atsinaujinti senas pomėgis arba įtrauks naujas hobis, bendraminčių grupė. Galite tikėtis įdomių naujienų, reikšmingo interviu, netikėto darbo pasūlymo ar pan. Pasinaudokite palankiomis progomis, jeigu trokštate didesnio populiarumo, žinomumo. Regis, iki savaitgalio išeikvosite energiją gausiems kontaktams ir pasijusite išsisėmę. Derėtų paisyti organizmo poreikių – sveikai maitintis, ilsėtis.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje stengsitės tobulėti bei tam skatinsite kitus. Sparnus teiks ir kūrybinė, ir sportinė veikla, ir darbas su augančia karta. Galite teikti dalykines atsakaitas, sudaryti sutartis, sėkmingai tvarkyti oficialius, karjeros reikalus. Pasistenkite būti lankstesni ir geranoriškesni, jei atliekate administracinį darbą. Nekelkite negatyvios įtampos aplinkiniams – derėtų ramiai išsiaiškinti santykius. Savaitės pabaiga žada susitikimus su senais bičiuliais. Pasisaugokite infekcinių užkratų, venkite svaigalų.

VANDENIS

Savaitės pradžioje gana sėkmingai vykdysite finansinius, turtinius įsipareigojimus, sudarysite numatytus sandorius. Nekils didelių problemų, jei reikia mokėti mokesčius, atiduoti skolas ar pasistengti jas atgauti. Veiklumo nestigs ir tiems, kurie laiko egzaminus, rašo mokslinius darbus ir kt. Savaitės pabaigoje nebūkite pernelyg reiklūs nei sau, nei kitiems. Norėdami kažkam padaryti įspūdį, neperlenkite lazdos. Būsite geriau įvertinti, jei akcentuosite ne savus, o pašnekovų nuopelnus, rodysite jiems pagarbą.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje būsite linkę diskutuoti, bendrauti, flirtuoti, tarpininkauti. Bus nesunku laimėti dominančio asmens palankumą, padaryti norimą įspūdį. Regis, jums pavyks nuveikti nemažai darbų. Galite gauti pranešimą apie numatomą pokytį arba įvykusį incidentą. Iš finansinės, buhalterinės veiklos, pajamų deklaravimo ar draudimo galimos pajamos. Savaitės pabaigoje galbūt susitiksite su žmogumi, kartu vykusiu į kelionę ar turinčiu bendrų planų susijusių su karjera, mokslu. Venkite rizikos kelyje.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

TOP naujienos

Vagysčių iš automobilių – vis mažiau, bet BMW, Volkswagen ir Lexus savininkai turėtų likti budrūs

Policijos statistika rodo, kad vagystės iš automobilių tampa vis retesnės – pernai jų Lietuvoje registruota trečdaliu mažiau nei 2018 m. ir net keturiskart mažiau...

Karantino laikotarpiu – baimės dėl būsto mokesčių

Neregėtas vyresnės kartos antplūdis internetinėse atsiskaitymo platformose, dešimtys tūkstančių konsultacijų kiekvieną mėnesį bei naujai besiformuojantis įprotis apmokėti ne tik savo, bet ir savo tėvų...

Cinamoninis dribsnių pyragas šeimai nekainuos nė 5 eurų

Net vengiantys pridėtinio cukraus ir uoliai skaičiuojantys kalorijas retkarčiais gali pasimėgauti geras emocijas keliančio pyrago gabalėliu. Pilnagrūdžiai avižiniai dribsniai dažniausiai verdami rytinei košei, bet...

Balandžio 2-oji, Didysis penktadienis

Balandžio 2-oji, penktadienis, 14 savaitė. Saulė teka 06:52, leidžiasi 19:55, dienis ilgumas 13.03. Mėnulis (Pilnatis). Perkamiausios Audioknygos » Vardadieniai: Pranciškus, Jostautas, Jostautė, Pranas, Elona. Datos: Tarptautinė vaikiškos knygos diena. Pasaulinė autizmo diena. Didysis...

Teismas panaikino laisvės atėmimo bausmės vykdymo atidėjimą autostradoje žmogų pražudžiusiam neblaiviam vairuotojui

Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl vairavimo neblaiviam, pažeidžiant kelių eismo saugumo taisykles, dėl ko įvyko eismo įvykis ir žuvo žmogus, pareikšti nė karto neteistam Klaipėdos rajono gyventojui. Apygardos...

ORAI: Šiandien lis, vėjo gūsiai daug kur sieks 15–20 m/s

Šiandien Lietuvoje lis, vietomis smarkiai. Rytų, pietryčių vėjo gūsiai daug kur sieks 15–20 m/s, pajūryje rytą iki 22 m/s. Aukščiausia temperatūra 3–8 laipsniai šilumos. Sekmadienio naktį vietomis palis, vyraus nedidelis lietus. Kai kur rūkas. Vėjas...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS