17 C
Šiauliai
2024 / 07 / 25

Astrologinė prognozė kovo 10-ajai, sekmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Turėkite omenyje, kad ir jums, ir aplinkiniams reikia pabūti su savimi, savo pomėgiais. Reikia, kad atsigautų siela ir kūnas. Tiktų pamedituoti, paklausyti patinkančios muzikos arba pabendrauti su dvasiškai artimais žmonėmis.

- Reklama -

JAUTIS. Noriai bendrausite, dalinsitės idėjomis, išgyvenimais. Šio to malonaus galite tikėtis iš pažįstamo asmens. Sulauksite pritarimo ir patarimų. Galbūt tai jums padės išspręsti aštrią santykių arba asmeninę psichologinę problemą.

DVYNIAI. Jeigu jums svarbu taikūs santykiai namuose, pasitelkite kantrybę ir nedidinkite įtampos savo kalbomis apie dalykinius reikalus, globalines problemas ir pan. Saugokite jums patikėtas paslaptis.

VĖŽYS. Gali atsirasti reikalų, kuriuos teks tvarkyti su nepažįstamų žmonių pagalba. Tikriausiai daug laiko skirsite mokymuisi, filosofavimui, naršymui internete, kelionių pasiūlos peržiūrai.

LIŪTAS. Regis, imsitės reikalų, susijusių su skolomis, svetimais ar bendrais pinigais, pa(si)skolintais ar iš(si)nuomotais daiktais. Venkite seksualinių avantiūrų bei slaptų meilės ryšių. Pasisaugokite sukčių.

MERGELĖ. Tikėtinas intensyvus bendravimas su žmonėmis, turinčiais kitokią nuomonę ir interesus nei jūs. Nors ir nebus labai malonu, bet tai gali apsaugoti nuo tolesnės saviapgaulės vertinant kitus asmenis, jų patikimumą.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Mintys suksis apie įvairias pareigas, tvarką. Visgi šiandien derėtų pailsėti, atgauti jėgas, pasirūpinti sveikatos ir grožio profilaktika, peržiūrėti garderobą ir pan.

SKORPIONAS. Šią dieną galite praleisti smagiai ir užsiprogramuoti ilgesniam optimizmui, jei tik nusiteiksite skleisti gerą energiją, pozityviai mąstyti. Regis, savo pasiūlymais nudžiuginsite vaikus, o galbūt pavyks laimėti net ir patinkančio asmens dėmesį.

ŠAULYS. Nuotaiką gali kiek gadinti nesklandumai santykiuose, piniginės ir ūkinės problemos. Labiau vertinkite artimus žmones, ryšius su jais. Būdami išsiblaškę galite prarasti reikalingą daiktą ar dokumentą, tad nepraraskite budrumo.

OŽIARAGIS. Tikriausiai susitiksite su senu pažįstamu, pasisemsite patarimų, prisiklausysite apkalbų apie kitus ir apie save. Bendraukite, draugaukite, tačiau neatviraukite. Skirkite daugiau dėmesio vaikams.

VANDENIS. Pasistenkite, kad ši diena būtų rami ir taiki. Džiaukitės ramybe, geru maistu, kurkite grožį, jaukumą savo aplinkoje. Tai labai svarbu, jeigu norite pozityvaus „užtaiso“ ilgesniam laikui.

ŽUVYS. Noriai bendrausite, domėsitės paskalomis ir patys jas skleisite. Pelnysite didesnį aplinkinių dėmesį. Kita vertus, gali tekti rimčiau pasirūpinti sveikata. Saugokitės infekcijų ir sukčių. Tinkamas laikas atsisveikinti su žalingais įpročiais.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Ekspertai paaiškino, į ką reikia atsižvelgti važinėjant elektromobiliu žiemą

Atėjus žiemai ir keičiantis vairavimo sąlygoms, elektromobilių savininkai, kaip ir automobilių, varomų vidaus degimo varikliu, savininkai, turi atsižvelgti į veiksnius, kurie veikia važiavimą ir...

Šiandien aukščiausia temperatūra 4–8 laipsniai šilumos

Šiandien pirmoje dienos pusėje pietrytinėje šalies dalyje vietomis truputį palis. Pajūryje vakarų, šiaurės vakarų vėjo gūsiai sieks iki 16 m/s. Aukščiausia temperatūra 4–8 laipsniai...

ORAI: Šiandien nelis, temperatūra 12–17 laipsnių šilumos

Šiandien Lietuvoje nelis. Aukščiausia temperatūra 12–17 laipsnių šilumos. Antradienį lietaus nenumatoma. Temperatūra naktį 1–6 laipsniai šilumos, ore vietomis, dirvos paviršiuje daug kur šalnos 0–5 laipsniai...

Horoskopai liepos 11 dienia

AVINASJaučiatės esąs pats narsiausias avinas visoje bandoje. Visi jus myli, ir kodėl neturėtų? Pagalvokite apie savo perspektyvas kokioje nors labdaros organizacijoje. Šįvakar daug kas...

Savaitgalį dėl sniego ir šlapdribos orų sąlygas bus sudėtingos

Lapkričio 26-os dieną šiaurės vakarinėje šalies pusėje protarpiais krituliai, daugiausia lietus. Vėjas pietvakarių, pietų, 8–13 m/s, pirmoje dienos pusėje pajūryje gūsiai iki 17 m/s. Aukščiausia temperatūra 2–7 laipsniai šilumos. Intelektinis žaidimas internete Lapkričio 27 d. krituliai,...

Ieva Swan atnaujino įsigytą būstą: patarė, kaip suplanuoti remonto darbus ir neviršyti biudžeto

Praėjusių metų pabaigoje nuosavą būstą įsigijusi tinklaraštininkė Ieva Swan baigė įgyvendinti Naujųjų metų tikslą – atnaujinti jį pagal savo poreikius. Skandinaviško stiliaus interjerą moteris pakeitė į azijietišką ir tikina, jog remontas nėra toks sudėtingas,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS