21 C
Šiauliai
2024 / 07 / 21

Astrologinė prognozė kovo 15-ajai, penktadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Galimi keistoki planai. Į juos gali įtraukti žmogus iš artimos aplinkos, galbūt giminaitis. Jeigu leisitės į kelionę, nepamirškite laikytis saugaus greičio ir būti atidūs prie vairo. Labiau rūpinkitės sveikata.

- Reklama -

JAUTIS. Jausitės nelabai maloniai, nes teks aiškinits dėl nesutvarkytų reikalų. Galimos netikėtos išlaidos, rinkliavos. Tikėtini emociniai bendravimo nesklandumai, ypač jei pašnekovai pasirodys nesiklausantys, girdintys tik save.

DVYNIAI. Gali užplūsti keistos nuotaikos, sustiprėti nuoskaudos. Verčiau neieškokite priežasčių reikšti nepasitenkinimą aplinkiniais. Net jei jums kartais labai sunku, nebūtinai kalti kiti.

VĖŽYS. Šiandien tikėtinas susidomėjimas mistinėmis teorijomis. Nors bus kliūčių, jūsų slaptas noras gali išsipildyti. Tikriausiai teks susirūpinti sveikata. Venkite alkoholio, svaigalų.


Kovo 15-oji: vardadieniai, astrologija, dienos INFO


LIŪTAS. Tai turėtų būti drauginga, šurmulinga diena. Regis, eisite į bendraminčių susitikimą, renginį, arba patys ką nors organizuosite, kviesitės pasirinktus žmones sudalyvauti ir pan.

MERGELĖ. Bus nelengva objektyviai vertinti situaciją ir sutikti su kolegų pažiūromis. Gali kilti įtarimų dėl tariamai kilnių kai kurių su jumis susijusių asmenų sprendimų, planų.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Kelionėje, darbe galimi netikėtumai. Galbūt susidursite su žmonėmis, nuo kurių iš dalies priklauso jūsų perspektyvos, tačiau jūs nesijausite pasirengę įrodyti savo kompetencijos. Nepažįstamas asmuo gali jus išnaudoti. 

SKORPIONAS. Galimi rūpesčiai dėl draudimo, alimentų, palūkanų. Verčiau nekurkite nerealių praturtėjimo planų. Situacija susiklostys palankiau, jei būsite pakankamai atsargūs, korektiški.

ŠAULYS. Šiandien vienur perlenksite lazdą jūs, kitur – aplinkiniai. Konkurentai ir oponentai gali pasinaudoti jūsų neryžtingumu. Jeigu stokojate informacijos, bus lengva susikompromituoti.

OŽIARAGIS. Šiandien teks įtemptai darbuotis, nedžiugins savijauta. Darbe, versle tikėtinos problemos. Dėl išsiblaškymo, neatsargumo galima nukentėti ar pakenkti kitiems.

VANDENIS. Būsite nusiteikę aktyviai veiklai. Skatinsite vaikų iniciatyvą, gal net per daug, o tai rizikinga. Kai kurie žavūs pasiūlymai ar planai gali brangiai kainuoti. Atsargiau su naujomis pagundomis.

ŽUVYS. Jūsų nuotaika, savijauta gali būti nekokia. Padidės nepasitenkinimo jausmas savimi arba artima aplinka. Nemalonios smulkmenos atrodys lyg neįveikiami kalnai. Verčiau nesistenkite perauklėti kolegų, šeimos narių. Saugokitės sukčių, venkite svaigalų.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Keliaukite kino personažų pėdomis: kultinės vietos, kurias privalote pamatyti

Ekraninis turizmas – tai keliavimo būdas, kai įkvėpti filmų bei serialų leidžiamės į keliones, kuriose galime ne tik pailsėti, bet ir gyvai aplankyti žymius...

Pagalba nukentėjusiems nuo seksualinio smurto: kodėl Lietuva neseka Islandijos pavyzdžiu?

80% nukentėjusių nuo seksualinio smurto niekur nesikreipia pagalbos. Kas antra moteris ir kas trečias vyras seksualinį smurtą patiria artimoje aplinkoje. Gruodžio 6-7 dienomis Vilniuje...

Kiek laiko automobilį verta drausti kasko?

Rugpjūčio mėnesį net kelissyk siautusi stichija negailėjo nei pastatų, nei automobilių. Pastarųjų savininkams audrų padaryta žala sudarė kone pusę visų registruotų žalų. Tačiau į...

Prastos žinios rūkančių mamų sūnums

Tyrimų duomenimis, 15 proc. kauniečių sperma yra prastos kokybės, o maždaug 17 tūkst. Klaipėdos apskrities gyventojų vaikų gali susilaukti tik padedami medikų. Viena tai...

Išmani namų apsauga: nuo skaitmeninių užraktų iki protingų langų

Kino filmo „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ scena, kurioje durų atidarymui nuskaito akies rainelę, pasirodė porą metų prieš tai, kai šis sprendimas buvo sukurtas realybėje. Kurios iš anksčiau buvusių utopinių kino filmų idėjų jau tapo mūsų...

Aplinkosaugininkai: šildykite namus pagal aplinkosauginius reikalavimus

Šąlant orams, aplinkosaugininkai primena, kad individualius namus galima šildyti tik aplinkos neteršiančiu ir pavojaus žmogaus sveikatai nekeliančiu kuru. Aplinkosaugininkai pastebi, kad per šildymo sezoną užterštumas juntamas individualių namų rajonuose, nes kai kurie gyventojai patalpas šildo...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS