15 C
Šiauliai
2024 / 06 / 17

Astrologinė prognozė kovo 28-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Svarbios bus verslo, finansų problemos. Gali būti, kad teks aiškintis ir dalykinius, ir intymius santykius. Dėl norimos sėkmės teks koreguoti savo planus, požiūrį, eiti į kompromisus.

- Reklama -

JAUTIS. Diena gali pateikti iššūkių. Veltui mėginsite pakeisti kitus arba priversti juos tenkinti jūsų poreikius. Situacija galėtų būti žymiai malonesnė ir sėkmingesnė, jeigu sugebėtumėte partneriškai elgtis, bendradarbiauti.

DVYNIAI. Šiandien dirbsite negailėdami jėgų, ir tuo sėkmingiau, kuo labiau jus palaiko kolegos, aplinkiniai. Vis dėlto vakare galite pasijusti kažką padarę ne taip arba išvis pamiršę atlikti.

VĖŽYS. Ši diena bus sėkminga, jeigu tik jums nereikia įtemptai dirbti nuobodaus darbo ir bendrauti su griežtais žmonėmis. Džiugins kūryba, flirtas, vaikai, galimybė laisvai improvizuoti, būti originaliems.

LIŪTAS. Šiandien noriai tvarkysite su šeima, buitimi susijusius reikalus. Deja, gali nekaip sektis oficialūs susitikimai ir reikalai. Energetiškai labai išsunks darbas, mokslas.

MERGELĖ. Ši diena žada intensyvius kontaktus su artimos aplinkos žmonėmis, informacijos gausą. Tikėtini sėkmingi komerciniai ir mokslo reikalai. Tikriausiai rasite originalių būdų, kaip spręsti aktualias problemas.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Tam tikra prasme tai gali būti dosni diena. Iš verslo, kūrybinės veiklos galimos pajamos. Galbūt kažką nudžiuginsite dovana ar siurprizu. Visgi vakaro pramogos, pageidavimai sparčiai plonins piniginę.

SKORPIONAS. Tai gali būti įspūdžių, jausmų kupina diena, nuteikianti flirtui, romantiškam polėkiui. Galimas meilės trikampis, kūrybinis įkvėpimai. Tikriausiai su fantazija ruošitės Velykoms arba sulauksite viliojamų pasiūlymų.

ŠAULYS. Gana rami diena. Bus mažai praktinio veiksmo, tačiau daug planuosite, galvosite apie perspektyvas. Reikėtų vengti šurmulio, kompanijų. Daugiau laiko skirkite poilsiui, atsipalaidavimui.

OŽIARAGIS. Regis, nemažai bendrausite. Numatomi net tik draugiški, bet ir svarbūs oficialūs susitikimai. Lengviau nei kiti šiandien valdysite savo nuotaikas ir mokėsite originaliai prisitaikyti, pašmaikštauti. Tai išeis į naudą.

VANDENIS. Norite ar nenorite, šiandien teks būti aktyviems ir darbštiems. Jeigu nevilkinsite svarbaus darbo, jį atlikę, jau galėsite pasimėgauti laisva kūrybine raiška ir kt.

ŽUVYS. Jeigu laukiate siuntos iš užsienio arba patys kažkam perkate prekes ir siunčiate, galimi tam tikri trikdžiai. Vakaras žada įdomų renginį. Galbūt išvyksite į varžybas ar svarbų susitikimą.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

„Brolių medus” produktai sulaukė išskirtinio susidomėjimo ir pripažinimo Skandinavijoje

Lietuviško prekinio ženklo „Brolių medus“ vaisių sulčių guminukai su medumi „Broliai lokiai“ parodoje „Nordic Organic Food Fair & Eco Living Scandinavia“, kuri 2023 metų...

Planuojate kalėdines siuntas į užsienį? Išsiųskite šį savaitgalį

Lietuvos paštas primena, kad eina paskutinės dienos, kai į užsienį išsiųstos kalėdinės siuntos, dar gali gavėjus pasiekti iki didžiųjų metų švenčių. Šias siuntas rekomenduojama...

Sultinga mėsa ir traški odelė – 5 „Iki“ kulinarijos technologės patarimai, kad orkaitėje keptas viščiukas visuomet būtų pats skaniausias

Keptas viščiukas – viena lengviausių ir pigiausių vakarienių, kadangi jai nereikia nei daug ingredientų, nei ilgai suktis virtuvėje. Kone visą darbą už jus nuveiks...

Pavasarį vėl stabdys besiskverbiantis oras iš šiaurės

Šiandien Lietuvoje bus debesuota su pragiedruliais. Vietomis nedideli krituliai, vyraus šlapdriba ir lietus. Rytą kai kur rūkas. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, 7–12 m/s. Aukščiausia...

Gyvenimą apsunkinančią ligą išsėtinę sklerozę sustabdė vaistais

Jaunus žmones užklumpanti klastinga liga išsėtinė sklerozė nors ir neišgydoma, bet vis dažniau pažabojama naujos kartos imunoterapiniais vaistais. Atvejai, kai ligą pavyksta sustabdyti ilgam, jau nebestebina. Tačiau gydytojas neurologas Andrius Kazlauskas sako, kad sėkmės...

Skanūs ir be alkoholio: nealkoholiniai kokteiliai pakeliui į Naujuosius metus

Per pastaruosius metus ryškėja tendencija įprastus alkoholinius gėrimus keisti sveikesnėmis alternatyvomis be alkoholio. Šį pokytį atliepia ne tik tokių gėrimų asortimentas, bet ir auganti jų paklausa. Nealkoholiniai gėrimai tinka ir įvairiems kokteiliams, kurie gali...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS