17 C
Šiauliai
2024 / 07 / 23

Astrologinė prognozė kovo 30-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien galite daug laiko praleisti kelyje arba prie interneto. Regis, nestigs filosofinių postringavimų, demagogijos. Verčiau savo teisuoliškus moralus pasilaikykite sau, ypač jei niekas nenusiteikęs jų klausytis.

- Reklama -

JAUTIS. Ši diena gali pareikalauti tokių išlaidų, kurios nemaloniai paplonins ir taip jau nedidelį šeimos biudžetą. Vakare tikėtini nekasdieniški susitikimai, įdomios naujienos.


Astrologinė prognozė kitai savaitei. Vienam ženklui ateinanti savaitė bus pilna iššūkių ir galimybių


DVYNIAI. Įtempta diena. Nuo pat ryto galimi nemalonumai dėl kilusio konflikto, techninės problemos, apsideginimo ar kt. Popiet atsiras kontaktų, keliančių nuotaiką. Būtų gerai, kad tas trapus pozityvumas vakare neišsisklaidytų.

VĖŽYS. Jūsų pastangos įgyvendinti sumanytą planą nenueis veltui, bet lengva nebus. Regis, pajusite nenumaldomą rūpestį dėl sveikatos, išvaizdos arba savo augintinio būklės.

LIŪTAS. Gana keista diena. Nereikėtų priiminėti lemtingų sprendimų, ypač mylimo žmogaus ar vaikų atžvilgiu. Neleiskite, kad aplinkiniai manipuliuotų jumis, ypač jei jums tai nuostolinga.

MERGELĖ. Gali būti, kad ieškodami supratimo, švelnumo, susidursite su nedėmesingumu, savanaudiškumu. Gali užplūsti slegiantys prisiminimai. Verčiau neeksperimentuokite su mityba, sveikata. 

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Iš pat ryto saugokitės gresiančių traumų. Velykinis pasiruošimas neturėtų kelti įtampos ir skubos. Verčiau mažiau, bet ramiau. Nuotaika svarbesnė už gausų stalą.

SKORPIONAS. Galite kiek susipainioti savo ir kitų noruose. Jeigu susigundysite pirkti brangų daiktą, gerai pagalvokite, ar jo jums reikia. Būkite pakantesni vaikams, mylimam žmogui.

ŠAULYS. Šį rytą galimi nemalonumai dėl kantrybės ar moralės stokos. Padidėjęs jautrumas trukdys mąstyti racionaliai, tačiau jūs galite pasitelkti filosofinį požiūrį. 

OŽIARAGIS. Jeigu kažkas vyks ne pagal jūsų planą, neskubėkite gadinti nuotaikos sau ir kitiems. Nepatartina kur nors vykti, aktyviai bendrauti. Derėtų rinktis vienatvę, poilsį.

VANDENIS. Šiandien tikriausiai turėsite progą pamatyti, kas yra tikrieji draugai ir gerbėjai, o kam tik naudinga sudaryti tokį įspūdį. Jeigu niekuo nenusivilsite, tuomet vakaras jus nudžiugins gera draugija, įdomiu renginiu.

ŽUVYS. Ši diena gali tapti ne itin maloni dėl įsisiūbavusių ambicijų, nerealių reikalavimų. Stenkitės būti objektyvesni. Ir verčiau nesilaikykite įsikibę žmogaus, su kuriuo niekuo neketinate dalintis ir negebate elgtis etiškai, pagarbiai.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Pasitikrinkite – ar žinote, kaip atrodo ir kokio skonio yra 10 šių egzotinių vaisių?

Vasarą iki soties atsivalgius lietuviškų miško ir daržo gėrybių, žiemą pats metas nerti į egzotinių vaisių platybes. Pasak Vaidos Budrienės, prekyb7os tinklo „Iki“ komunikacijos...

Liepos 9-oji: vardadieniai, dienos INFO

Liepos devintoji – 191-oji metų diena (antroji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 175 dienos. Savo vardadienius šiandien švenčia Algirdas, Algirdė, Leonarda, Leonardas,...

SUPERFIESTA atvyksta į Šiaulius!

Liepos 21 d., penktadienį, 18 val. SUPERFIESTA atvyksta į Šiaulių Centrinio parko estradą! Programoje dalyvauja: Auksinė scenos pora ORESTAS IR DŽILDA VAIGAUSKAI Charizmatiškasis RADŽI Unikalaus balso savininkas RUSLANAS...

Šiaurietiškas ėjimas: kaip išsirinkti tinkamas lazdas

Šiaurietiškas ėjimas: – fantastiška treniruotė gryname ore; – puikiai Jus atpalaiduos po darbo dienos streso ir nuovargio nugaroje, pečiuose ir sprande; – mažina stresą, gali pagerinti santykius...

Horoskopai liepos 12 dienai

AVINASTurite aktyvų savo gerbėją ir šalininką. Visa, ką pasakysite ar padarysite, bus interpretuota jūsų naudai. Šįvakar skirkite laiko atnaujinti ar palaikyti ryšiams su toli esančiais artimais jums žmonėms. Skambinkite, rašykite laiškus. Jūsų pastangos tikrai...

Paaiškėjo, kokios asmens teisės svarbiausios Lietuvos žmonėms

Lietuvos žmonėms svarbiausios darbuotojų ir darbdavių teisės: didžioji dalis šalies visuomenės darbo santykius įvardija svarbesniais už visas kitas asmens teises bei pareigas. Tik penktadaliui mūsų šalies gyventojų prioritetinės – jų, kaip šeimos narių, teisės....

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS