17 C
Šiauliai
2024 / 07 / 25

Astrologinė prognozė pirmai Naujų metų savaitei

Ar jau skaitėte?

AVINAS

- Reklama -

Savaitės pradžioje gali pasireikšti nesaikingo valgymo ar kitokio piktnaudžiavimo pasekmės. Jeigu nekaip jausitės, tai neduosite ramybės ir aplinkiniams, priekaištausite, kritikuosite. Savaitei įpusėjus, itin aktualios taps santykių problemos. Galbūt prireiks tarpininkų pagalbos arba kaip tik jūs tarpininkausite kitiems, konsultuosite. Tikėtini įdomūs ir naudingi susitikimai. Atkreipkite dėmesį į kitų žmonių patarimus. Savaitės pabaigoje jums gali pavykti pasiskolinti pinigų, reikalingą daiktą arba susigrąžinti skolą.

JAUTIS

Savaitės pradžia skatins kūrybinius ieškojimus, romantinius susižavėjimus. Norėsis elgtis nevaržomai tiek veikloje, tiek santykiuose. Lengva slystelėti į klystkelį ir po to brangiai mokėti už abejotiną pagundą. Saugokite vaikus. Pošventinė savaitės dalis bus kupina dalykinių reikalų, kuriuos aktyviai tvarkysite, jei tik nepaves sveikata. Galimos kalbos apie naujus projektus, stažuotes, investicijas. Tačiau sėkmė labai priklausys nuo ankstesnio įdirbio ir rezultatų. Savaitgalį siekite kuo geresnių santykių, darnos šeimoje.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje gali kiek varginti pošventinė namų ruoša, kai kurių šeimos narių pakrikęs elgesys, suaktyvėję žalingi įpročiai. Pasistenkite ramiai rūpintis savo bei artimųjų gerove ir neskatinti įtampos. Savaitei įpusėjus, optimizmo padaugės. Bus daugiau geranoriškumo, padvelks naujovėmis. Galite gauti intriguojamą pasiūlymą, padaryti sprendimą susijusį su meile ar vaikais. Savaitės pabaigoje kils ūpas darbuotis savo ūkyje ar padėti kitiems, keisti gyvenimo būdą, asmeninį stilių. Tausokite sveikatą.

- Reklama -

VĖŽYS

Šią savaitę būsite linkę daug dėmesio skirti artimos aplinkos žmonėms, o jie jums atsilygins tuo pačiu. Visgi, pasistenkite neįkyrėti tiems, kuriems nereikia jūsų patarimų, pasmalsavimų arba jūsų draugija apskritai nelabai reikalinga. Komentuodami socialiniuose tinkluose nepraraskite takto. Savaitės pabaigoje kils ūpas patirti nuotykių. Pravartu skirti laiko užsiėmimams su vaikais, sportiniams užsiėmimams, pasirodymams scenoje ar kt. Regis, turėsite progų pasijusti šmaikštūs, žavūs ar net populiarūs.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje gali pasireikšti šioks toks šventinis persisotinimas. Galbūt nuotaiką drums įvertintos išlaidos, keli priaugti kilogramai, būtinybė grįžti į rutiną ir pan, Kita vertus, bus kuo ir pasidžiaugti. Savaitės vidurys palankus įvairiems susitikimams, pokalbiams, susirašinėjimui, reklamai, mokymuisi. Galbūt atsinaujins svarbūs kontaktai.

Savaitgalį derėtų pasirūpinti buitimi, namų jaukumu, asmeniniu komfortu bei maloniai atsipalaiduoti, parodyti daugiau dėmesio artimiausiems žmonėms, vaikams.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje būsite ne patys linksmiausi, ypač jei jaučiatės pagiringi, pavargę ar negaluojantys. Laimei, nuotaiką skaidrins vaikai, gerbėjai. Regis, nenoriai grįšite prie kasdieninių aktualijų ir darbų. Ir kiti jums lengvai darys nekokią įtaką, painios mintis bei planus. Pasitikėkite savimi, o ne abejotinais patarinėtojais. Saugokitės sukčių. Savaitės viduryje galite atlikti nemažai svarbių reikalų arba juos aptarti su profesionalais. Pravartu skirti lėšų sveikatos stiprinimui. Savaitgalį galite sulaukti svečių ar patys kur nors vykti.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje elgsitės keistokai. Jums gali pasirodyti, kad esate pamiršti, nelabai reikalingi, negaluojate ar kt. Arba jums tiesiog nesinorės jokio viešumo, stengsitės atsiriboti. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimo. Savaitės viduryje jau būsite nusiteikę ir darbuotis, ir linksmintis. Svajosite apie puikias perspektyvas ateičiai. Tačiau šiuo metu ateis ir tam tikras atpildas už tai, kas jau yra atlikta gero ar blogo. Savaitgalis teiks palaimą ir ramybę, jeigu pasistengsite išvengti barnių dėl pinigų, išlaidų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje nestokosite populiarumo, dėmesio. Kita vertus, suabejosite jus dominančio asmens jausmais ir motyvais. Iš tiesų, nederėtų aklai pasitikėti draugais, pažįstamais. Kartu su artimais žmonėmis pravartu aptarti bendrus šeimos reikalus ir planus. Savaitei įpusėjus, vis daugiau dėmesio skirsite dvasinėms reikmėms, vidiniam pasauliui, o jei nekaip pasijusite – sveikatai. Regis, jūsų kalboje bus daug poteksčių ir dėl to ne visi jus supras. Savaitgalį būsite emociškai jautrūs, todėl venkite stresinių situacijų.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje stokosite kantrybės, susivaldymo ir galite nemaloniai nustebinti aplinkinius. Labiau saugokite savo reputaciją. Kita vertus, jus džiugins gautos dovanos, kai kurie pažadai. Savaitės vidurys pasižymės draugišku mikroklimatu, noru bendrauti, flirtuoti. Regis, bus lengva atkreipti į save aplinkinių dėmesį ir įrodyti, ko esate verti.

Galbūt susitiksite su senu pažįstamu. Savaitgalį praleiskite ramiai, be intensyvaus bendravimo, skubėjimo, pareigų. Rūpinkitės kūno ir sielos sveikata bei švara.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje jums norėsis kažko neįprasto, todėl galite kiek šokiruoti aplinkinius. Verčiau nepabėkite iš savo pačių surengto vakarėlio ar pan. Po švenčių jau derėtų pamažu pradėti naujus darbus, demonstruoti profesionalumą. Tikėtina, kad šiek tiek papilnės jūsų piniginė, komercinis sandoris pasirodys naudingas ar pan. Jeigu kils noras paišlaidauti pramogoms, pernelyg nevaržykite savęs, bet atsakingai rinkitės kompaniją. Savaitgalį susitikite su draugais, aktyviai leiskite laisvalaikį, sportuokite.

VANDENIS

Savaitės pradžioje nerimą kels išlaidos, kurių tebereikalauja šventinis metas, arba įstrigę reikalai susiję su investicijomis, paskolomis, mokesčiais. Dėl to galite mėginti išsisukti nuo planuotų viešnagių ar atrakcijų. Jei esate kelionėje, išlaidas pateisins patirti įspūdžiai, kurie ilgai neišdils. Savaitės viduryje atsiras naujų troškimų bei vilčių. Tikėtinas reikšmingas kultūrinis renginys, konferencija ar pan. Savaitgalį turbūt neišvengsite darbinių ar ūkinių reikalų, kontaktų su solidžiais veikėjais, politikavimo.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje skleiskite kuo pozityvesnes emocijas, nes kažkas juk turi skaidrinti situaciją, nuvaikyti įtampos debesis. Negatyviai nusiteikusių žmonių niekur nepastumsi, teks su jais bendrauti. Svarbu nepasiduoti nekokiai įtakai, nekopijuoti žalingų įpročių. Būkite atidesni namiškių, o ypač antrosios pusės poreikiams. Savaitės viduryje galbūt pasiseks įvykdyti naudingą finansinę operaciją. Savaitgalį plėskite akiratį, skaitykite, mokykitės. Kelionėje, jeigu dabar į ją leisitės, tikėtini šiokie tokie keblumai.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

 

TOP naujienos

Įvardijo geriausią laiką, kada mėgautis ir pirkti kepinius – svarbu ne tik savijautai, bet ir piniginei

Šviežioms, ką tik iškeptoms bandelėms yra sunku atsispirti, tačiau pasirinkus tinkamą paros metą, jomis mėgautis galima be sąžinės graužimo. Laikas – svarbus ir norint...

ORAI: Šiandien Lietuvoje vietomis trumpi lietūs, kai kur su perkūnija

Šiandien Lietuvoje vietomis trumpi lietūs, kai kur su perkūnija. Rytą vietomis rūkas. Aukščiausia temperatūra 13–18 laipsnių šilumos. Antradienio naktį be žymesnio lietaus, dieną didesnėje šalies...

Vartotojo kova dėl pinigų grąžinimo už siurblį robotą

Vartotojas iš Lietuvos nusipirko siurblį robotą iš pardavėjo, registruoto Liuksemburge. Gavęs siurblį, vartotojas niekaip negalėjo jo prijungti prie interneto. Apžiūrėjęs siurblį atidžiau, suprato, kad...

Nuo klasikos iki bliuzo: festivalio „Beatričės vasaros“ repertuare save atras kiekvienas klausytojas

Profesionaliosios muzikos festivalis „Beatričės vasaros” šiemet pasitiko jau vienuoliktąjį savo sezoną. Gražiausiose Šakių krašto vietose nuo birželio vykstantys festivalio koncertai džiugina įvairiausių žanrų muzikos...

Horoskopai lapkričio 17 dienai

AVINASAr nebijote susikompromituoti? Dabar jau pakankamai aišku, kad vienas žinomas asmuo ketina pasitraukti iš bendrai dirbamo darbo ir palikti jus vieną painioje situacijoje. JAUTISPrieš kurį laiką buvote padaręs apmaudžią klaidą. Šiandien pasinaudokite puikia galimybe ją...

Pasirašyta sutartis dėl Šventosios uosto statybos II etapo darbų finansavimo

Šventosios uosto atstatymo planai įgauna aiškius kontūrus – Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Staskonienė trečiadienį Vilniuje pasirašė sutartį su Nacionaline mokėjimo agentūra dėl Šventosios uosto II etapo darbų finansavimo. Sutarties vertė –...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS