24 C
Šiauliai
2024 / 07 / 13

Astrologinė prognozė sausio 21-ajai, sekmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien gauta informacija, žinios, pokalbiai su kaimynais, artimaisiais gali pasitarnauti jūsų labui. Visgi susilaikykite nuo rizikingų išdaigų, kontroliuokite save. Galite patirti nuostolį, ką nors sugadinti.

- Reklama -

JAUTIS. Tai, ką dabar nuspręsite dėl savo materialinės, turtinės padėties, veikiausiai įgyvendinsite bet kokia kaina. Tinkama diena naršyti po darbo rinką.

DVYNIAI. Emocijos, nuotaikos ims viršų prieš blaivų protą, tačiau gali pažadinti giluminę išmintį, dvasingumo poreikį. Galbūt įsigysite trokštamą kelionę.

VĖŽYS. Pasijusite pervargę, pasiilgę ramybės, geros muzikos, intymumo. Pravartu pasirūpinti savimi, kūno ir sielos sveikata. Labiau klausykitės savo intuicijos, niekur neskubėkite.

Nuolat jaučiatės mieguisti? Štai, koks maistas padės prasiblaškyti (receptas)

LIŪTAS. Galimos įdomios pažintys, susitikimai su bendraminčiais. Tačiau ne viskas teiks pasitenkinimą. Įtampos gali kelti su materialine gerove, partnerystės santykiais susiję klausimai.

MERGELĖ. Galite rimtai susimąstyti apie ateities perspektyvas, keliones, studijų reikalus arba visos mintys suksis apie sveikatą. Regis, vyksite į renginį arba susitiksite su draugais.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Ši diena kels ūpą išsiveržti iš rutinos. Visgi tai neatneš norimo atsipalaidavimo. Regis, nerimausite dėl atestacijos ar permainos darbe, mokslo rezultatų ar kt. Atsargiau su nepažįstamais veikėjais. Saugokite vaikus.

SKORPIONAS. Regis, ūgtels apetitas turtui, pinigams, materialinei gerovei. Arba tiesiog su tam tikru pavydu domėsitės kitų asmenų praturtėjimais, pasiekimais, finansinėmis galimybėmis.

ŠAULYS. Šiandien galite sužinoti, ką iš tikrųjų apie jus galvoja kiti žmonės. Geriau būtų išvengti susipriešinimo ir tą informaciją priimti kaip pamoką, akių atvėrimą. Ieškokite to, kas jungia, o ne skiria.

OŽIARAGIS. Priklausomai nuo savo finansinių galimybių, turbūt planuosite įvaizdžio keitimą, grožio ir sveikatinimosi procedūras arba net naminio gyvūno įsigijimą.

VANDENIS. Ši diena žada romantišką ir kūrybinį polėkį. Svarbiausia tikėti, kad patys esate savo laimės kalviai. Darysite stiprią įtaką vaikams. Geros mintys ryškiau apšvies kelią, o gal net jį parodys, jeigu pasiklydote migloje.

ŽUVYS. Palikite ramybėje praeitį ir galvokite apie tas viltis, kurias galite realizuoti. Nekaltinkite aplinkinių, kad jie labiausiai rūpinasi savimi – tai yra normalu. Verčiau patys pagalvokite apie tuos, kuriems iš tikrųjų nesiseka ir tikrai reikia pagalbos bei užuojautos.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Artimiausią parą lis, bus vėjuota ir vėsiu

Artimiausią parą ciklonas lems drėgnus, vėjuotus ir vėsius orus. Šiandien daug kur numatomi trumpi lietūs, kai kur vakariniuose rajonuose smarkūs. Vietomis perkūnija. Pietvakarių, vakarų vėjo...

Iš įmonės banko sąskaitos apgaulės būdų pasisavinta daugiau kaip 312 tūkst. eurų

Kaune iš įmonės banko sąskaitos sukčiai pasisavino daugiau kaip 312 tūkst. eurų. Teisėsaugos duomenimis, trečiadienį, 9 val. 27 min. Kauno apskr. VPK gautas pranešimas, kad...

Atlikėjos Monikos Marijos dainos žodžiai tapo aplinkosaugos olimpiados motyvu

Vartojimo įpročiai turi įtakos aplinkai bei ekosistemoms. Tad kiekvienas mūsų, būdami vartotojais, esame atsakingi už savo poveikį gamtai, planetai, klimato kaitai. Apie tai kalba...

Iš namo rūsio vagys pagrobė daiktų beveik už 10 tūkstančių eurų

Kauno rajone iš namo rūsio pavogta daiktų už maždaug 10 tūkstančių eurų. Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienio naktį, 3 val. 40 min., suveikus signalizacijai, pastebėta,...

„Iki“ skelbia aktualias akcijas: specialios nuolaidos perkant bent už 20 Eur ir kiti savaitės...

Apsipirkti taupiai – kiekvieno pirkėjo siekiamybė. O sekant įvairiausias prekybos tinklų siūlomas nuolaidų programas – tai padaryti dar ir paprasta. Pavyzdžiui, prekybos tinklo „Iki“ parduotuvėse apsiperkant bent už 20 eurų, kiekvieną savaitę išskirtinėms prekėms...

Horoskopai gegužės 8 dienai

AVINASMažos problemos stebėtinai greitai virsta didelėmis. Tik jūs pats galite nuspręsti, kada jau laikas jų imtis. Tik neuždelskite. Na, o vakaras žada romantišką nuotykį. JAUTISJūsų sveikas protas bandys sutramdyti nestabilias emocijas. Nepasiduokite blogai nuotaikai. Šiandien...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS