16 C
Šiauliai
2024 / 07 / 19

Astrologinė prognozė sausio 22-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Rytas gana produktyvus. Galite susitarti dėl bendradarbiavimo, informacijos. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su transportavimu, technikos pirkimu-pardavimu ar remontu, reklama, žiniasklaida. Popiet saugokitės apgaulių.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien daug galvosite apie nuosavybės, gyvenamosios vietos, materialinius, piniginius klausimus. Galbūt imsite kreditą, paskolą, pirksite techninę prekę ar ką nors pateiksite taisyti, parduoti.

DVYNIAI. Jeigu šiandien visiems gadinsite nuotaiką, vadinasi, jus slegia nesusipratimai bendraujant, per tuščia piniginė ar nerealizuoti materialiniai norai. Saugokitės sukčių bei patys nesukčiaukite.

VĖŽYS. Regis, jums bus svarbu susitarti dėl tolesnio dalykinių ar asmeninių santykių pobūdžio, finansinių reikalų. Visgi vargu ar pavyks būti suprastiems, įvertintiems. Galimas slaptos provokacijos, klaidinimai.

LIŪTAS. Iš ryto nemažai nuveiksite, jeigu pasitelksite kolektyvą, bendraminčius. Popiet labiau tykos nesusipratima,. Problemų gali sukelti finansinės operacijos, viešai išsakytos mintys, atskleisti slapti duomenys ar kt.

MERGELĖ. Diena bus darbinga ir pralėks beveik nepastebimai. Visgi nebūtinai pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių. Galite būti suklaidinti, įvelti į nesusipratimus, apgauti.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Rytas palankus mokytis, skaityti paskaitas, publikuoti, tyrinėti, įrodinėti savo teisybę, siekti objektyvumo. Galbūt kontaktuosite su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais. Visgi nepervertinkite galimybių, ypač popiet.

SKORPIONAS. Šiandieną gali kiek nustebinti šeimos narių, vaikų pareiškimai apie rankpinigių padidinimo būtinybę, nepatenkintus poreikius. Jei turite meilės ryšį už namų sienų, tai ir tas asmuo gali pateikti naujų reikalavimų.

ŠAULYS. Šiandien labai svarbūs bus ryšiai su kitais žmonėmis. Pažįstami asmenys gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti kaip tarpininkai. Būkite apdairūs, viską tikrinkite, nieko aklai nepasirašinėkite.

OŽIARAGIS. Turėkite omenyje, kad melo kojos yra trumpos ir be sąžiningo požiūrio bei atvirumo toli nenukeliausite. Atvirumas taip pat turėtų būti taktiškas. Nesišaipykite iš kitų žmonių trūkumų. Pagalvokite, ką jų vietoje jaustumėte jūs.

VANDENIS. Šiandien aktualūs bus su meile, kūryba, vaikais susiję reikalai. Kažkokie santykiai ar pasiūlymai vers rinktis. Sunku bus atsisakyti rizikingos avantiūros, nors ir baugins galimi nuostoliai.

ŽUVYS. Šiandien teks mėginti suderinti asmeninius ir profesinius interesus. Stigs veiklumo, iniciatyvos, nesinorės stengtis. Nuotaiką gali sugadinti kas nors iš aplinkinių. Nesielkite aplaidžiai ir nerizikuokite gatvėje.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Kaip rūpintis savo namų oro kokybe karantino metu

Siaučiant koronavirusui Covid-19 Lietuvos gyventojai stengiasi kuo daugiau būti namuose, tačiau mažai žmonių susimąsto apie tai, kokią žalą jiems daro jų namų oras ir...

Šiauliuose rastas mirtinai sušalusio vyro kūnas

Pirmadienio vakarą Šiauliuose rastas mirusio vyro kūnas. Įtariama, kad žmogus mirtinai sušalo. Kaip pranešė Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, 1984 metais gimusio vyro lavonas apie...

Vištienos receptas, kurį dievina Martyno ir Kotrynos Starkų dukros: paruošti paprasta, atsispirti – sunku!

Ant grilio ruošiamas maistas žavi savo įvairove, tačiau jei suaugusiems įtikti lengva, nudžiuginti mažuosius dažnai yra kur kas sunkiau. Šio penktadienio TV3 laidos „Lidl...

Horoskopai spalio 31 dienai

AVINASKartais gyvenimas būna žiaurus ir neteisingas. Teks priimti tai kaip neišvengiamybę. Atidžiai pažvelkite dar kartą. Gal viskas ne taip jau blogai, kaip pasirodė iš...

ORAI: Antradienis be lietaus, aukščiausia temperatūra 20–25 laipsniai šilumos

Antradienio dieną žymesnio lietaus nenumatoma. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s. Aukščiausia temperatūra 20–25 laipsniai šilumos. Trečiadienį antroje dienos pusėje vakariniuose rajonuose kai kur trumpai palis, galima perkūnija. Vėjas naktį silpnas, dieną daugiausia pietų, 5–10 m/s....

Valentino dienos dovana – sveikatai palankesni saldainiai su datulėmis (receptas)

Vis daugiau žmonių atsisako cukraus ar bent gerokai mažina jo vartojimą. Lengviausias būdas tai padaryti – keisti jį datulėmis, kurios puikiai tinka saldinti glotnučius, veganiškus tortus ar saldainius, o netikėto skonio suteikia net kumpio...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS