17 C
Šiauliai
2024 / 06 / 19

Astrologinė prognozė sausio 30-ajai, antradieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien iš jūsų gali būti pareikalauta svarių veiklos rezultatų. Regis, nerimo sukels konkurentų aktyvumas. Visur remkitės sveiku protu ir nesiprogramuokite nesėkmėms. Turite potencialą sėkmei, tereikia pastangų.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien nepavyks išvengti nelengvų darbų. Net jei sirguliuojate, turbūt nelabai galėsite sau leisti nusišalinti nuo darbinių aktualijų, interviu, egzamino ar kitos pareigos.

DVYNIAI. Regis, nestokosite darbštumo, kūrybingumo, komercinio apsukrumo. Vis dėlto kažkas gali vykti ne pagal jūsų planą. Galbūt rūpesčių kels vaikai, artimieji.

VĖŽYS. Jausitės neblogai, jei nereikės niekur skubėti, būti viešumoje, įtemptai dirbti. Šiandien mieliau pabūtumėte asmeninėje erdvėje, pasirūpintumėte šeima.


Sausio 30-oji: vardadieniai


LIŪTAS. Šiandien nieko nepraleiskite pro ausis. Net nemalonios kritikos ir apkalbų. Nors ir nejauku, tokiu būdu išgirsite nemažai jums aktualios informacijos ir galėsite ja pasinaudoti ruošdami atsakymus, pasisakymus ir pan.

MERGELĖ. Galimi sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, prekyba. Arba labai įniksite į prekių rinką, naršysite, pirksite, parduosite, domėsitės pasiūla ir paklausa. Tai turėtų išeiti į naudą.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite pernelyg emocionaliai mąstyti ir elgtis. Jūsų keistų juokelių kiti žmonės gali nesuprasti, o į vėlavimus, išsisukinėjimus reaguos nepalankiai.

SKORPIONAS. Tikriausiai rūpinsitės likimo nuskriaustų žmonių reikalais, turėsite reikalų su socialinėmis, sveikatos apsaugos tarnybomis. Galbūt ką nors lankysite ligoninėje, izoliacijos vietoje. Gana lengva pasigauti infekciją. Saugokite save.

ŠAULYS. Jus gali pasiekti naujienos iš toli, susijusios su pažįstamu asmeniu, draugu. Gali atsinaujinti senas pomėgis arba įtrauks naujas hobis, bendraminčių grupė.

OŽIARAGIS. Nuo pat ryto turėsite rimtų reikalų. Galite teikti dalykines ataskaitas, sudaryti sutartis. Regis, neišvengsite įtampos tiek vidinės, tiek savo aplinkoje.

VANDENIS. Veikli diena tiems, kurie laiko egzaminus, rašo mokslinius darbus, turi planų išvykti į užsienį ar pradėti bendrą veiklą su užsieniečiais. Visgi tolimoms kelionėms tai nelabai palanki diena.

ŽUVYS. Jeigu išvakarėse vartojote svaigalus, savijauta arba santykiai gali ne itin džiuginti. Kita vertus, įdienojus pavyks nuveikti nemažai darbų. Galite gauti pranešimą apie numatomą permainą ar įvykusį incidentą.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Adenoidų ir tonzilių šalinimo operacijos vaikams: kada būtina jas atlikti?

Adenoidus ir tonziles turi visi gimę vaikai, tačiau jos didėti pradeda kiek vėliau – sulaukus 1,5 metų. Padidėję adenoidai ir tonzilės vaikams gali lemti...

Horoskopai rugpjūčio 7 dienai

AVINASJei visa tai atsitiktų kam nors kitam, sakytumėt, jog tai pernelyg jausminga ir saldu, kad būtų tikra. Bet kai meilė pabeldžia į tavo paties...

Pavasarį išauga žmonių išlaidos: ekspertė pataria, kaip šiuo laikotarpiu planuoti biudžetą

Šylant orams ir artėjant atostogų sezonui, auga ir žmonių išlaidos. Pavasarį žmonės linkę dažniau pietauti lauko kavinėse, planuoti atostogas ir išvykas bei nepagailėti papildomų...

Patarimai tėvams, vaikams, darbdaviams jei įsidarbinti nori asmuo iki 18 metų 

Vasaros metu vaikai ir paaugliai vis aktyviau ieškosi sezoninių darbų. Nenuostabu, kad įsidarbinant ar jau įsidarbinus kyla neaiškumų, taip pat tiek tėvams, vaikams, o...

ORAI: Kitą savaitę prognozuojami 30 laipsnių karščiai

Šeštadienio dieną daug kur trumpi lietūs (kai kur smarkūs), perkūnija. Vietomis galima kruša. Vėjas pietryčių, pietų, pereinantis į pietvakarių, vakarų, 6–11 m/s, per perkūniją kai kur gūsiai 15–20 m/s. Aukščiausia temperatūra 24–29 laipsniai šilumos. Sekmadienį...

Gintautas Valickas: „Melą atpažinti galima ir iš akies vyzdžio pokyčių“

Kodėl žmonės meluoja? Kaip tą melą atpažinti ir kokie požymiai jį išduoda? Į šiuos klausimus atviroje Viliaus universiteto paskaitoje iliustruodamas pavyzdžiais bandė atsakyti Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto Teisės ir kognityvinės psichologijos katedros vedėjas profesorius...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS