25 C
Šiauliai
2024 / 06 / 18

Astrologinė prognozė vasario 14-ajai, trečiadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Gera diena savianalizei ir savikritikai, tačiau ne kitų kritikavimui ar menkinimui. Neapsiribokite ilgu stypsojimu prieš veidrodį, pažvelkite į save giliau. Galbūt suvoksite, kad kažką aplink save griaunate jūs patys.

- Reklama -

JAUTIS. Įdėmiai stebėsite, kas vyksta aplink jus, tačiau iniciatyvos beveik nerodysite. Regis, tai geriau, negu ją rodytumėte dirbtinai ar kalbėtumėte apie tai, ko neišmanote. Venkite abejotinų sandėrių.

DVYNIAI. Šios dienos susitikimai, pažintys nebus atsitiktiniai. Neleiskite emocijoms užgožti sveiko proto. Jeigu susikaupsite ir susiplanuosite, daug nuveiksite. Vakaras gali priminti apie nemalonius dalykus. Labiau gerbkite save ir kitus. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS. Šiandieną teks labiau susirūpinti dalykinėmis ir finansinėmis problemomis. Pravartu iš savęs reikalauti ne mažiau nei iš kitų. Reikia itin saugotis nuostolio, agresijos, ugnies.


Vasario 14-oji: vardadieniai, Šv. Valentinas, Įsimylėjėlių diena


 

LIŪTAS. Tikėtini kontaktai su užsieniečiais, įtakingais veikėjais bei aršiais konkurentais, varžovais. Nebūkite kategoriški, mokėkite klausytis kitų ir koreguoti savo planus. Atsargiai kelyje.

- Reklama -

MERGELĖ. Galite derėtis dėl svarbių turtinių ar verslo reikalų, arba iškils tokia būtinybė, nes šių aktualijų atidėliojimas gali tapti nuostolingas. Išlaidų gali pareikalauti ir šeimos nario problemos. Saugokitės traumų. Jų tikimybė gana didelė.

SVARSTYKLĖS. Ši šv. Valentino diena nelabai pateisins jūsų lūkesčius. Pasisaugokite nuostolio, prievartos. Nepalikite be priežiūros vaikų. Nederėtų kelti ultimatumų žmogui, su kuriuo nenorite nutraukti santykių.

SKORPIONAS. Gana nesaugi, įtempta diena. Stokosite kantrybės arba kaip tik viską tyliai ištversite, tačiau vėliau namuose grubiai pratrūksite. Saugokite savo bei kitų sveikatą, nervus, nuosavybę.

ŠAULYS. Rūpesčių gali kelti vaikai, partneriai. Galimos su jais susijusios rizikingos situacijos, išlaidos. Įmanomos ir seksualinės arba psichologinės problemos. Suplanuotos šv. Valentino atrakcijos gali nepavykti.

OŽIARAGIS. Pravartu tvarkyti buitinius bei nuosavybės reikalus. Neišsisukinėkite motyvuodami tuo, kad jums rūpi globalesni dalykai. Dabar daug kas priklauso nuo jūsų reakcijos tvarkant draudimo, turto, verslo reikalus.

VANDENIS. Regis, bus daug kontaktų, telefoninių pokalbių. Galbūt nusivilsite įvykusiu susitarimu, susitikimu ar pažadu. Rizikinga technika, logistika gali atnešti nuostolių. Saugokitės ir galimų traumų.

ŽUVYS. Šiandien nelaukite didelio dosnumo iš kitų ir nekaupkite apmaudo, jei gausite mažiau, nei tikitės. Pravartu būti taupiems, tačiau ne sveikatos ar higienos sąskaita. Mažiau skirkite pinigų alkoholiui, rūkalams, saldumynams. Saugokitės traumų.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Horoskopai birželio 2 dienai

AVINASTie, kam iš tiesų rūpi jūsų nuomonė, išgirs jus net jei kalbėsite tyliai. Tad nusiraminkite ir lipkite į tribūną. Jus išklausyti verta, ir protingi...

Ką svarbu žinoti apie siuntas artėjant „Brexit“: nauji tarifai ir deklaracijos

Jungtinė Karalystė (toliau JK) yra viena iš populiariausių krypčių, į kurią ir iš kurios siunčia lietuviai. 2021 m. sausio mėn. 1 d. baigsis pereinamasis...

Laimingas augintinis vasarą: svarbūs patarimai

Vasarą gyvūnų augintinių priežiūrai reikia ypatingo dėmesio, siekiant užtikrinti jų gerovę ir komfortą. Karštas oras gali pridaryti nemalonumų ir kelti pavojų mūsų bičiuliams. Keletas...

Kaip išvengti chaoso namuose arba tvarkingų namų taisyklės

Maloniau leisti laiką namuose, kurie yra švarūs ir tvarkingi. Sakoma, kad tai veikia net mūsų emocinę būseną bei nuotaiką. Todėl kuriant namų viziją ir...

Lietuviškomis citrinomis vadinamų svarainių derlius: nebrangūs būdai juos pasiruošti žiemai (receptas)

Vieni rūgščiausių lietuviškų vaisių jau geltonuoja soduose, todėl verta pradėti juos išradingai ruošti žiemai. Pasak prekybos tinklo „Rimi“ kulinarijos technologės Linos Barčaitės, svarainių panaudojimo būdų netrūksta: nuo įdarų kepiniams iki padažų prie mėsos. Kvapni...

Astrologinė prognozė balandžio 26-ajai, penktadieniui

AVINAS. Regis, šiandien turėsite reikalų su nepažįstamais žmonėmis, su atvykėliais iš toli. Galbūt tarsitės dėl kelionių, studijų mainų galimybių, dalyvausite kultūriniuose ar šou renginiuose. JAUTIS. Viskas bus gerai, jeigu nesistengsite gauti to, ko nenusipelnėte, ir...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS