13 C
Šiauliai
2024 / 06 / 18

Horoskopai birželio 28 dienai

Ar jau skaitėte?

AVINAS
Padėtis susikomplikavo labai greitai ir jau nebėra kelio atgal. Užuot stengęsis ištraukti uodegą iš spąstų, verčiau ją nukirskite. Šįkart bus paprasčiau išsilaižius žaizdas mėginti iš naujo.

- Reklama -

JAUTIS
Pasukęs teisinga kryptimi, ir didžiausią nesėkmę šiandien galite paversti tegu ir nedidele, bet sėkme. Melą ir tiesos nesakymą skiria ryški riba, ir tik nuo jūsų priklauso, kurias ribas šiandien jūs pasiryšite kirsti.

DVYNIAI
Siela pasirengusi, bet kūnas yra silpnas. Tvirtai žinote, kas turi būti padaryta, bet šiandien tam netinkama diena. Didelė tikimybė persivalgyti ar piktnaudžiauti kokiu kitu mėgstamu dalyku. Šįvakar stenkitės paruošti dirvą rytdienos darbams.

VĖŽYS
Pagaliau išties nušvis protas. Savaime ateis atsakymai į seniai kankinusius klausimus. Šįvakar artimųjų akyse galite išvysti džiaugsmo ašaras.

LIŪTAS
Rašytos ir nerašytos taisyklės ar įstatymai – lyg molis jūsų rankose. Nesunkiai pritaikote savo reikmėms. Jūsų kūrybiškumui ir fantazijai nėra ribų. Ši diena bus gera pamoka visiems, ne tik jums.

MERGELĖ
Rašytos ir nerašytos taisyklės ar įstatymai – lyg molis jūsų rankose. Nesunkiai pritaikote savo reikmėms. Jūsų kūrybiškumui ir fantazijai nėra ribų. Ši diena bus gera pamoka visiems, ne tik jums.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS
Kad pasirodėte esąs savanaudis, turbūt sužinojo jau visi. Dabar bent pasistenkite nebūti užsispyręs. Likti ir ieškoti kompromiso bus daug protingiau nei išeiti trenkus durimis. Bet kuriuo atveju neatidėkite problemos sprendimo rytdienai.

SKORPIONAS
Viena iš tų retų dienų, kai tikrai verta kelti sau neįveikiamas užduotis. Pats nustebsite, kiek daug iš tiesų galite nuveikti. Nesulaukęs tinkamo įvertinimo iš aplinkinių, nesivaržykite deramai apdovanoti savęs pats.

ŠAULYS
Dabar, kai jau pasiekėte dugną, laikas nuo jo atsispirti link viršūnės. Pagerėjimas dar nejaučiamas, bet jis tikrai artėja. Jūsų energijos lygis šiandien jau aukštesnis už vidutinį, tad laikas lįsti iš šešėlio ir imtis seniai jūsų rankos laukiančių darbų.

OŽIARAGIS
Atidžiai apsižvalgykite – ar vienintelis savo išmintingų kalbų klausytojas nelikote pats vienas? Gal jau laikas būtų pakeisti plokštelę? Aplinkiniai tikrai apsidžiaugtų.

VANDENIS
Kažkas akivaizdžiai ir sąmoningai stoja jums skersai kelio. Neišvengiamiems pokyčiams verčiau nesipriešinti, o pasistengti pakreipti juos sau naudinga linkme. Šįvakar širdys sutars, net jei protai ir ginčysis.

ŽUVYS
Šiandien ypač pravers neeiliniai organizaciniai sugebėjimai ir mokėjimas bendrauti. Būdamas nepaprastai užsiėmęs, vis dėlto sugebėsite svarbiam asmeniui skirti tiek dėmesio, kad jis manytų esąs svarbiausias ir vienintelis jūsų rūpestis.

Tai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 

TOP naujienos

Nors vasara įpusėjo, erkių aktyvumas nemažėja – pasirūpinkite savo sveikata dar šiandien

Vasarai persiritus į antrąją pusę orai mus lepina vis dažniau ir daugelis stengiasi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, gryname ore. Fizinė veikla parkuose, piknikai...

ORAI: Šiandien oro temperatūra 4–9 laipsniai šilumos. Lietinga savaitės pabaiga

Trečiadienio dieną vietomis truputį palis. Rytą kai kur rūkas. Vėjas besikeičiančios krypties, 3–8 m/s. Aukščiausia temperatūra 4–9 laipsniai šilumos. Ketvirtadienio naktį žymesnių kritulių nenumatoma, dieną...

Vidurdienį bandęs neteisėtai pasipelnyti vyras buvo sulaikytas

Antradienio popietę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos ir Reagavimo valdybos pareigūnai sulaikė vyrą,...

Astrologinė prognozė kitai savaitei, vasario 26–kovo 3 dienoms

AVINAS Savaitės pradžioje jūsų ir aplinkinių nuomonės daug kur nesutaps. Nelengva bus suprasti, kas geriau, ir teisingai pasirinkti. Jokiais greitais, dosniais pažadais tikėti neverta, nes...

Sveikatos problemos prie šventinio stalo: kaip jų išvengti?

Sutrikęs virškinimas, galvos ar pilvo skausmai, jo spazmai, pūtimas, apsinuodijimas, padidėjęs skrandžio rūgštingumas, viduriavimas, vidurių užkietėjimas, alerginės reakcijos – problemos, kuriomis šventiniu laikotarpiu dažniausiai skundžiasi žmonės. Vieno Lietuvoje veikiančio vaistinių tinklo vaistininkė įvardija šių...

Kur keliausime 2021-aisiais?

Kol keliones visame pasaulyje pristabdžiusi antroji koronaviruso banga, turizmo sektorius šį laikotarpį išnaudoja 2021 metų atostogų sezono planavimui. Optimizmo ateinančiais metais didžiausiems kelionių organizatoriams teikia pasaulyje prasidėjusi vakcinacija, partnerių veiklos prisitaikymas prie eksptremalios situacijos...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS