15 C
Šiauliai
2024 / 07 / 16

„Iki“ pirkėjai sutaupė beveik 1,5 mln. Eur vien per specialią sausio akciją: ar žinote visus būdus, kaip pirkiniams išleisti mažiau?

Ar jau skaitėte?

Šimtai tūkstančių „Iki“ pirkėjų šį sausį prie kasos maloniai apstulbo – kiekvienas pirkinys jų krepšelyje tekainavo 1 ct. Prekybos tinklas „Iki“ skaičiuoja, kad visą mėnesį besitęsusi akcija „Sausio akcentas – viskas po centą“ pirkėjams sutaupė arti 1,5 mln. Eur. Mėnuo baigiasi, bet „Iki“ parduotuvėse galimybių sumažinti savo išlaidas pirkiniams ir toliau netrūks.

- Reklama -

„Naujovės yra mūsų DNR, todėl pirkėjai žino – apsilankę „Iki“ parduotuvėse jie ras ne tik agresyvių nuolaidų, bet ir naujų būdų sutaupyti. Einame nepramintais keliais – sukūrėme pirkėjus bemat įtraukiančią azartišką lojalumo programą, rengiame žaidimus, dalijome maisto pilnus šaldytuvus, kviečiame vos vienu mygtuko paspaudimu atpiginti iki 10 prekių su „Pigintuvu“. Iš „Iki“ pirkėjų entuziazmo ir džiugių žinučių socialiniuose tinkluose matome, kad „Sausio akcentas – viskas po centą“ taip pat tikrai pasiteisino, mat leido ne tik sutaupyti reikšmingas sumas pinigų, bet ir atnešė smagių akimirkų“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Laimės dar tūkstančiai „Iki“ pirkėjų

Sausio 31-oji paskutinė iniciatyvos diena, dar ir tądien laimingaisiais gali tapti tūkstančiai „Iki“ pirkėjų. Kaip ir ankstesnėmis dienomis, taip ir trečiadienį atsitiktiniu būdu atrenkama 40 tūkst. „Iki“ lojalumo kortelių. Joms suteikiama papildoma nauda – kiekvieno pirkinio krepšelyje kaina, kad ir kokia iš tiesų ji bebūtų, automatiškai sumažėja tik iki 1 cento.

Akcija „Sausio akcentas – viskas po centą“ vyksta visose fizinėse „Iki“, „IKI Express“ (išskyrus „IKI GO!“ ir „IKI Express 24/7“) parduotuvėse. Nuolaida nesuteikiama tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams, loterijų bilietams, telefono sąskaitų papildymams, tarai, dovanų kortelėms, trečiųjų šalių paslaugoms (komunaliniams ir kt. mokesčiams), specializuoto maitinimo pieno mišiniams ir kitoms prekėms, kurioms pagal teisės aktus nuolaidos negali būti taikomos. Nuolaida „Iki“ taikoma perkant už ne daugiau kaip 100 Eur.

Akcijai pasibaigus, „Iki“ ir toliau rūpinsis, kad pirkėjams netrūktų galimybių taupyti kasdieniams pirkiniams. Kas savaitę iki 5 tūkst. prekių skelbiamos nuolaidos, taip pat galioja aibė kitų iniciatyvų:

„Iki“ lojalumo programos dalyviai taškus maino į prizus

Pernai atnaujinta „Iki“ lojalumo programa – ne tik naudinga, bet ir žaisminga, pritaikyta skirtingų lūkesčių turintiems pirkėjams. Kiekvieno apsipirkimo metu jie gauna taškus, kuriuos gali išleisti net 4 būdais: pasiimti nuolaidą krepšeliui, įsigyti prekę už 1 ct, rinktis visuomet laimingą žaidimo bilietą arba mainyti juos į vertingus prizus „Taškotekoje“ – nuo bilietų į kiną iki planšetės ar paspirtuko.

- Reklama -

„Iki“ atstovė pažymi, kad programa-žaidimas turi ir įprastas naudas, kurias vertina pirkėjai. „Iki“ lojalumo programos dalyviams skirti išskirtiniai pasiūlymai su nuolaidomis, jie gali taupyti ne tik „Iki“ parduotuvėse, bet ir pramogaujant ar apsiperkant kitur, mat nuolaidų suteikia partneriai.

Lojalūs „Iki“ pirkėjai pirmadieniais sulaukia asmeninių pasiūlymų su itin aktualiomis nuolaidomis, o gimtadienio proga jiems yra suteikiama nuolaida visam pirkinių krepšeliui „Iki“ parduotuvėse.

Teminių akcijų savaitės: šįkart pigiau skanaujame „Iki“ kruasanus

Pirkėjų pamėgta ir jiems itin naudinga „Iki“ tradicija – reguliariai skelbti temines savaites, kurių metu solidžios nuolaidos taikomos visai gausybei kurios nors kategorijos prekių: grožio priemonėms, augintinių reikmenims, saldumynams, namų apyvokoms prekėms, kavai bei arbatai ir t. t.

„Šią savaitę skelbiame Kruasanų fiesta, kurios metu kviečiame dieną pradėti pigiau ir skaniau – iki 10 val. perkant 2 sviestiniu kruasanus, trečią dovanojame. Nuolaidos galioja ir plačiai kitų mūsų kruasanų įvairovei – nuo pagardintų saldžiais priedais iki pikantiškų su kumpiu ir sūriu, taip pat tokioms naujienoms kaip kruasaninė duona ar Niujorko kruasanas. Puiki proga išbandyti kvapnių kepinių asortimentą ir atrasti naują favoritą“, – sako V. Budrienė.

„Pigintuvas“ atpigina iki 10 pasiūlymų

Atsidarius „Iki“ programėlę, „Pigintuvo“ skiltyje pirkėjai randa net iki 10 pasiūlymų prekėms už ypač patrauklias kainas. Kiekvieną savaitę šis sąrašas kinta, tad verta nepamiršti pasitikrinti „Iki“ programėlės kiekvieną pirmadienį.

Pasinaudoti visais „Pigintuvo“ pasiūlymais labai paprasta – vienas mygtuko paspaudimas iškart aktyvuos visą gausų pasiūlymų krepšelį.

Vakarais – nuolaidos neakciniams „Iki“ kepiniams

„Norintys sutaupyti žino, kad verta kepinių skyriuje pasidairyti parduotuvės darbo valandoms artėjant į pabaigą – tuomet įsigalioja vakarinės nuolaidos. Kepimo krosnys „Iki“ parduotuvėse veikia visą dieną – pirkėjams siekiama užtikrinti kuo šviežesnį kepinių pasirinkimą. Tad net ir vakarais galima įsigyti kepinį, kuris iš krosnies buvo išimtas vos prieš kelias valandas“, – primena V. Budrienė.

Nuo 20 val. iki parduotuvės darbo pabaigos „Pagaminta IKI” šviežiai duonai ir bandelėms taikoma 50 proc. nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos akcijų ir išpardavimo prekėms. Parduotuvių sąrašą, kuriose galioja šios nuolaidos, rasite čia: https://iki.lt/specialios-akcijos/laimes-valandos.

„Iki“ senjoru būti apsimoka

Papildomų nuolaidų sulaukia lojalūs „Iki“ pirkėjai, sulaukę pensinio amžiaus. Prisijungus prie „Iki“ lojalumo programos, suteikiama:

  • 10 proc. nuolaida pirmiems 5-iems apsipirkimams.
  • 10 proc. nuolaida pirkinių krepšeliui kasdien iki 11 val.
  • 20 proc. nuolaida gyvūnų prekėms.
  • 5 proc. nuolaida IKI GOURMET prekėms.
  • Gimimo dieną – 10 proc. nuolaidą visam pirkinių krepšeliui.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudami lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.

Vaida Budrienė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Teismas konstatavo, kad įmonė neišmokėjo darbuotojui 35,6 tūkstančių eurų

Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje civilinėje byloje dėl tinkamo atsiskaitymo su atleidžiamu darbuotoju už viršvalandžius, darbą poilsio ir švenčių dienomis, budėjimą namuose konstatavo,...

Sutaupyti visai paprasta: prieskoniai, daržovės ir vaisiai, kurie užaugs namuose net be balkono

Norint auginti daržoves ir vaisius, nebūtina turėti sodo ar net balkono. Kai kurias rūšis galima auginti vazonuose ant savo namų palangės. Vaida Budrienė, prekybos...

Darbuotojų nerandantis verslas imasi juos „augintis“: specialistų dairosi tarp aukštųjų mokyklų studentų

Pramonės įmonės Lietuvoje vis dažniau susiduria su reikiamų specialistų trūkumu. Ateityje ši problema gali tik aštrėti, nes mokyklų absolventai studijuoti inžinerijos mokslų vis dar...

„Iki“ talentus auginasi nuo pirmųjų darbo dienų – įsteigė naują akademiją ir siūlo plačias karjeros galimybes

Kryptingas darbuotojų ugdymas yra „Iki“ ilgalaikės strategijos prioritetas. Įmonė investuoja ne tik į išorinių lektorių mokymo programas – yra įsteigusi Mokymo centrus, veikiančius Vilniuje,...

Į aukštį ar į plotį: kokia miestų plėtra užtikrintų geresnę gyvenimo kokybę ir didesnį...

Pasaulio gyventojų skaičius kasdien išauga po 200 tūkstančių. Visas šis populiacijos augimas koncentruojasi miestuose. Prognozuojama, kad 2050 metais miestiečių pasaulyje bus jau dukart daugiau nei provincijos gyventojų. Tai reiškia, kad itin sparčiai didėja ir...

Išrinktos gražiausios 2020 metų knygos

Paaiškėjo kasmet Kultūros ministerijos, bendradarbiaujant su Lietuvos dailininkų sąjunga ir Vilniaus dailės akademija, rengiamo Knygos meno konkurso nugalėtojai. Leidiniai buvo vertinti pagal leidybinio-poligrafinio atlikimo, apipavidalinimo kokybės bei knygos meninės visumos kriterijus. Perkamiausios Audioknygos » Šiemet konkursui...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS