21 C
Šiauliai
2024 / 07 / 21

Kitos savaitės astrologinė prognozė: vienam Zodiako ženklui polinkis išlaidauti gali tapti sunkiai suvaldomas

Ar jau skaitėte?

Astrologinė prognozė kitai savaitei, vasario 19–25 dienoms.

- Reklama -

AVINAS

Savaitės pradžioje leiskite įvykiams klostytis natūraliai, plaukite pasroviui. Tuomet neišeikvosite jėgų ir nervinių ląstelių. Mokėkite pasidžiaugti artimo žmogaus sėkme, tvarkykite namus, buitį. Savaitės vidurys žada pramogas su draugais, gal net pasimatymus. Rūpestingiau prižiūrėkite vaikus ir nerodykite jiems blogo pavyzdžio Venkite abejotinų avantiūrų. Apdairiai spręskite praktines ir finansines problemas. Savaitgalį svarbu atkreipti dėmesį į savo bei šeimos narių emocinę ir sveikatos būklę.

JAUTIS

Savaitės pradžioje palanku tvarkyti su informacija, ryšiais, interviu, transportu susijusius reikalus. Galima netolima kelionė, kuri turėtų būti naudinga. Bendravimo procese sau ir kitiems leiskite būti savimi, neribokite iniciatyvos, tuomet išties bus įdomu. Nuo savaitės vidurio labiau rūpinkitės namais, šeima. Iš artimųjų, mylimo žmogaus nereikalaukite per daug. Venkite sunkiai virškinamo maisto. Savaitgalį norėsis pramogauti. Galimos meilės dramos. Saugokitės traumų, avarijų.


Poros paieškos internete: pasitikrinkite, ar atpažintumėte apsimetėlį


 

- Reklama -

DVYNIAI

Iliustracinė nuotrauka iš socialinių tinklų.

Savaitės pradžioje pasižymėsite išradingumu, komerciniu pojūčiu, darbštumu, todėl darbai, kurių imsitės, turėtų atnešti apčiuopiamos naudos. Tiktų ieškoti naujų uždarbio galimybių, tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus. Neblogai seksis su statybomis, prekyba susiję reikalai. Nuo savaitės vidurio labiau atsiriš liežuvis. Jeigu bendrausite su žaviais nepažįstamaisiais, nepraraskite apdairumo. Nelabai tinkamas būtų tiesmukas atvirumas. Savaitgalį gali kilti nusivylimas tais artimaisiais, kuriais labiausiai pasitikėjote.

VĖŽYS

Ši savaitė turėtų būti nebloga, produktyvi. Galimas kūrybinės energijos ar kitokio vidinio užsidegimo pliūpsnis. Būsite nusiteikę tvarkyti verslo reikalus. Kita vertus, polinkis išlaidauti gali tapti sunkiai suvaldomas. Finansų, komercijos srityje derėtų viską tikrinti. Bus apmaudu, jei netyčia prasitarsite apie tai, ką derėjo nutylėti. Prieš savaitgalį keisite planus, imsitės papildomų darbelių, jei tik jums bus pasiūlytas neblogas uždarbis ar kitokia nauda. Regis, jums ne itin rūpės, kad tai kažkam nepatinka. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS

Savaitės pradžia gali būti rami, neverčianti skubėti ar imtis to, ką prastai išmanote.  Galbūt sužinosite apie užkulisines konkurentų intrigas. Neblogai seksis, jeigu užsiimate menu, labdara, gydymo veikla. Reikia itin saugotis lėtinių ligų paūmėjimo, infekcijų. Nuo savaitės vidurio iš jūsų gali būti pareikalauta atviresnės pozicijos ar ryškesnių kokios nors veiklos rezultatų. Nerimą kels konkurentų laimėjimai. Geriau pasirodyti padės racionalus požiūris. Savaitgalį sustiprės noras kažką pirkti, rekonstruoti. Pasisaugokite nuostolio.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje būsite komunikabilūs, iniciatyvūs. Domins įvairūs susiėjimai, kolektyviniai renginiai, projektai. Didelę įtaką darys draugai ir virtualūs pažįstami. Svarbu visur jausti saiką, protingai subalansuoti darbo ir poilsio laiką bei nesupainioti privačių ir viešų interesų. Nuo savaitės vidurio pasijusite vienišesni arba kaip tik tos vienumos norėsite. Nesivelkite į intrigas, nelegalią veiklą, laikykitės konfidencialumo principo, klausykite sąžinės balso. Saugokite savo ir kitų sveikatą.


Patyrėte nuostolių įvažiavę į duobę? Kvieskite ne policiją, o praneškite kelio savininkui


 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia turėtų būti dalykiška. Regis, pareigingai vykdysite tai, ką užsibrėžėte. Tokiu būdu įgysite daugiau įgūdžių, patirties ir pripažinimo. Galite padaryti ar įsigyti kažką, kas pagyvins jūsų įvaizdį, sužadins dominančio asmens dėmesį. Nuo savaitės vidurio būsite nusiteikę aktyviau politikuoti, ieškoti bendraminčių, gerbėjų, atverti širdį meilei. Visgi kažkas iš draugų gali jus nuvilti. Saugokite vaikus. Savaitgalį derėtų vengti masinių susibūrimų, svaigalų ir itin saugotis infekcijų, apsinuodijimo.

SKORPIONAS 

Savaitės pradžioje jūsų mintys kryps į tai, kas teikia atgaivos nuo įprastos rutinos. Kelionėje patirtas nuotykis veikiausiai įsimins ilgam. Nauji įspūdžiai ir iššūkiai stimuliuos naujiems žygiams. Gali nudžiuginti gautas įvertinimas ar pakvietimas. Visgi galite pasigailėti dėl viešo disputo, sudėtingo įsipareigojimo ar bereikalingų išlaidų. Į tikslą eikite mažais žingsneliais. Atsargiai kelyje. Regis, šį savaitgalį kilęs ūpas bendrauti, draugauti, dalintis ir ginčytis atneš nekokių atviravimo pasekmių.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje jūsų galva bus kupina neramių minčių apie galimas permainas. Tikriausiai pajusite, kad derėtų atsisakyti kai kurių sumanymų, koreguoti planus. Būkite apdairesni tvarkydami finansų ir meilės reikalus – ne viskas bus vertinga, kas jus masins. Regis, nuo savaitės vidurio itin domėsitės studijų, kultūros, politikos klausimais. Gali kilti nesusipratimų darbe, kelionėje ar kt. Nepulkite atvirauti su bet kuo, rinkitės patikimus pašnekovus. Nepažeidinėkite įstatymų, nepaminkite kitų žmonių teisių.


Kokios mobiliųjų žaidimų tendencijos lydės 2024-aisiais?


 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia bus įdomi. Drauge su kitais planuodami perspektyvas ne tik maloniai praleisite laiką, bet ir dėl kažko aktualaus susitarsite. Visgi kai kuriems aplinkiniams atrodys, kad bandote primesti savo nuomonę bei principus. Jei ieškote darbo ar rėmėjų, galite gauti pranešimą. Regis, teks sukti galvą dėl lėšų, kurių reikia norint atlikti prisiimtą įsipareigojimą ar gauti naudingą projektą. Savaitgalį vilios kelionės, renginiai. Būkite atsargūs, nes lengva susigundyti abejotinais dalykais ir patirti nuostolį.

VANDENIS

Savaitės pradžioje jums pakaks entuziazmo, kad susidorotumėte su būtinais darbais. Tik nepersistenkite, nes per didelė iniciatyva gali būti palaikyta siekimu naudos kitų sąskaita. Išgirsta naujiena arba pasiruošimas renginiui, kelionei, pasirodymui ar pasimatymui sukels neįprasto jaudulio. Savaitei įpusėjus, daugės dėmesio iš kitų žmonių. Tarp jų gali pasitaikyti neatsakingų avantiūristų. Savaitės pabaiga žada daug emocijų. Regis, iš pusiausvyros ves santykiai su kitais žmonėmis. Galimi tam tikri nuostoliai.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje noriai užsiimsite kasdieniniais darbais, žaisite su vaikais. Jei tik panorėsite, padarysite gerą įspūdį dominančiam asmeniui, publikai. Regis, neatsisakysite pasilinksminti. Jūsų įžvalga, empatija, atjauta kažkam gali labai padėti. Labiau rūpinkitės sveikata, grožiu. Nuo savaitės vidurio prispaus darbai arba neramins sveikata.  Darbe pasitelkite į pagalbą kolegas. Atsargiai kelyje. Savaitgalį asmeniniai santykiai gali patirti šaltą krizę. Kai kurios jūsų iliuzijos išsisklaidys kaip rūkas.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Jei patiko straipsnis, nepamirškite pasidalinti su draugais Facebook!

TOP naujienos

Erkės nemiega. Kaip apsaugoti augintinius?

Vyraujant pavasariškiems orams, svarbu atkreipti dėmesį į gamtoje tykančius pavojus, apie kuriuos šaltuoju sezonu dažnai nesusimąstome. Pliusine oro temperatūra mėgaujamės ne tik mes, tačiau...

„Rimi“ ir toliau mažina kainas: pieno produktus įsigyti pavyks ženkliai pigiau

Prekybos tinklas „Rimi“ intensyviai mažina maisto produktų kainas – nuo šiol parduotuvių lentynose ir internetinėje parduotuvėje „Rimi.lt“ dalį pieno produktų pirkėjai galės įsigyti pigiau. Dalį...

Saugi kelionė į mokyklą – kuo turi pasirūpinti tėvai?

Savarankiškos vaikų kelionės į mokyklą – tai iššūkis ir vaikams, ir tėvams. Supažindinimas su pagrindinėmis Kelių eismo taisyklėmis (KET) ar atžalų aprūpinimas specialiomis apsaugos...

Daugiau nei 90 proc. siuntų – jau kitą dieną

Dvigubai išaugus siuntų kiekiui, pačiu sudėtingiausiu karantino laikotarpiu 80 proc. LP EXPRESS savitarnos terminalais keliaujančių siuntų gavėjus pasiekė jau kitą dieną. Skaičiuojama, kad balandį...

Padangų keitimas į žiemines: ekspertas atskleidė 5 dažniausias klaidas

Jau po keleto savaičių prie automobilių servisų tradiciškai nusidrieks eilės – vairuotojai skubės iki lapkričio 10-osios pasikeisti automobilio padangas į žiemines. Šia proga, ekspertai primena dažniausias su padangų keitimu susijusias klaidas ir dalijasi patarimais,...

Klaipėdoje duos startą pirmojo vandeniliu ir elektra varomo laivo statyboms

Susisiekimo ministras Marius Skuodis šį penktadienį lankysis Klaipėdoje, kur duos startą pirmojo Lietuvoje vandeniliu ir elektra varomo laivo statyboms, taip pat dalyvaus ministerijos kartu su AB „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) inicijuotoje apskritojo stalo diskusijoje apie...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS