15 C
Šiauliai
2024 / 07 / 16

Senjorams – išskirtinės nuolaidos kasdien: „Iki“ primena, kokiais specialiais pasiūlymais galima pasinaudoti visiškai paprastai

Ar jau skaitėte?

Sulaukus garbaus amžiaus sutaupyti pirkiniams neturi būti sunku – užsukus į bet kurią „Iki“ parduotuvę visoje šalyje galima vos per kelias minutes tapti „Iki“ Senjoru ir pradėti naudotis išskirtiniais pasiūlymais. „Iki“ Senjorai gerokai sutaupo ne tik kasdienių prekių krepšeliui, bet sulaukia ir specialių nuolaidų iš „Iki“ partnerių – vaistinių, knygynų, odontologijos klinikų.

- Reklama -

„Mūsų šūkis „Arčiau tavęs“ nusako visą esmę, kaip žiūrime į savo pirkėjus. Kalbame ne tik apie fizinį artumą, kurį padeda sukurti vienas plačiausių parduotuvių tinklų Lietuvoje. Kasdien siekiame kuo geriau suprasti savo pirkėjus, kad jiems galėtume pasiūlyti geriausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus. Turime kuo įvairiausių klientų, tad rūpinamės, kad kiekvienam jų apsipirkti ir sutaupyti būtų kuo paprasčiau ir lengviau. Pavyzdžiui, pensinio amžiaus sulaukusiems taikome specialias nuolaidas, kuriomis pasinaudoti jiems nereikia jokios mobiliosios programėlės ar išmaniojo telefono – pakanka tik būti „Iki“ Senjoru“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Visiems pirkėjams „Iki“ parduotuvėse galioja aibė nuolaidų – prekybos tinklas kas savaitę jų siūlo apie 5 tūkstančiams prekių. Be jų, senjorai sulaukia ir papildomų naudų:

  • kasdien iki 11 val. jų pirkinių krepšeliui* suteikiama 10 proc. nuolaida;
  • 20 proc. nuolaida gyvūnų prekėms galioja bet kuriuo metu.

„Šalia šių, jiems galioja ir bendrosios „Iki“ Lojalumo kortelės naudos, tokios kaip papildomos nuolaidos įvairioms prekėms, 10 proc. nuolaida gimimo dienos proga visam pirkinių krepšeliui, 10 proc. nuolaida pirmiems 5-iems apsipirkimams prisijungus prie lojalumo programos „Iki“ programėlėje arba www.iki.lt. „Iki“ tinklas visada stengiasi pasiūlyti naujienų, tad nuolat stengiamės ieškoti galimybių suteikti kuo patrauklesnius pasiūlymus bei nuolaidas. Pavyzdžiui, „Iki“ Senjoro statusas leidžia sutaupyti ne tik visose fizinėse „Iki“ parduotuvėse, bet ir pas partnerius“, – atkreipia dėmesį V. Budrienė.

Vaistinėse. Su „IKI lojalumo kortele“ Senjorų programos dalyviams „Gintarinėje vaistinėje“ kasdien suteikiama 20 proc. nuolaida maisto papildams. Be to, taikomos vaistinėje vykstančios momentinės akcijos ir nuolaidos.

Odontologijos paslaugoms. Ypatinga nuolaida „Iki“ Senjorams galioja odontologijos klinikose „Clinic DPC“. Visos šiuolaikinės odontologijos paslaugos – 15 proc. pigiau, o gydytojo-odontologo konsultacija ir gydymo planas – nemokamai (kai gydymas atliekamas bet kurioje iš „Clinic DPC“ klinikų).

- Reklama -

Knygynuose. „Iki“ Senjorai ir skaito pigiau – knygynų tinkle „Vaga“ jiems suteikiama 10 proc. nuolaida grožinės literatūros knygoms.

Tapti „Iki“ Senjoru visai lengva – nereikės net išmaniojo telefono

Nesvarbu, ar dirbantis, ar ne, jau turintis „Iki“ Lojalumo kortelę ar ne, pensinio amžiaus sulaukęs asmuo gali visai paprastai tapti „Iki“ Senjoru. Pirmas žingsnis – užsukti į artimiausią „Iki“ parduotuvę (ne autonominę).

Jeigu turi „Iki“ kortelę: tereikia paduoti ją kasininkui kartu su pensininko pažymėjimo ir pasakyti, kad nori tapti „Iki“ Senjoru. Kasininkas užregistruos kortelę kaip „Iki“ Senjoro lojalumo kortelę.

Jeigu neturi „Iki“ kortelės: su savimi turint pensininko pažymėjimą užtenka paprašyti kasininko „Iki“ Senjoro kortelės anketos. Užpildžius ją pirkėjas taps „Iki“ Senjoru ir gaus kortelę.

Kilus bet kokiems klausimams, senjorai gali su tinklo darbuotojais susisiekti nemokamu telefonu – gali drąsiai skambinti visą parą 8 800 11 454.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje.

*Nuolaida netaikoma tabako gaminiams, su tabako gaminiais susijusiems gaminiams, alkoholiniams gėrimams, loterijų bilietams, mobiliųjų telefonų sąskaitų papildymams, dovanų kortelėms, spaudai, tarai, trečiųjų šalių paslaugoms (komunaliniai mokesčiai ir kita), akcijų, išpardavimo, CLEVER, HEBĖ prekių ženklais pažymėtoms prekėms, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniams ir kitoms prekėms, kurioms pagal teisės aktus nuolaidos negali būti taikomos.

Vaida Budrienė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Vieta žaisti ir eksperimentuoti: ką vaikai muziejuje veikia vasarą?

Kiekvieną vasarą MO muziejuje kelias savaites girdėti daugiau nei įprastai vaikų šurmulio – čia vyksta teatro ir kūrybiškumo stovyklos, kviečiančios pažinti bei tyrinėti skirtingas...

„Iki“ nestabdo – kainas iki 15 proc. mažina dar daugiau pieno produktų

Grietinė, sviestas, sūris, tepamas sūrelis – gausus skaičius šių kasdienio vartojimo produktų birželį „Iki“ parduotuvėse jau kainuoja daugiau nei dešimtadaliu pigiau. „Iki“ komunikacijos vadovė...

Kaip saugiai teikti nagų priežiūros paslaugas, patariai Nacionalinis visuomenės sveikatos centras

Manikiūras ir pedikiūras – vienos dažniausių paslaugų, dėl kurių klientai kreipiasi į grožio salonus. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamentas...

Didžiulės „Iki“ investicijos į tvarumą: tęsia pasiteisinusius sprendimus ir imasi naujų

Tvarumas – viena svarbiausių prekybos tinklo „Iki“ strateginių krypčių. Tvarumo principais prekybos tinklas „Iki“ remiasi beveik kiekviename žingsnyje: nuo tiekėjų ir jų tiekiamos produkcijos...

Krašto apsaugos savanorių pajėgos mini 29-ąsias įkūrimo metines

Sausio 17-ąją, penktadienį, sostinės Nepriklausomybės aikštėje prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų paminėtos Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) įkūrimo 29-osios metinės. Minėjimo metu aikštėje išsirikiavo visų šešių KASP rinktinių būriai su...

Šiandien aukščiausia temperatūra 23–28, pajūryje 20–22 laipsniai šilumos.

Šiandien kai kur, didesnė tikimybė rytiniuose rajonuose, trumpai palis, galima perkūnija. Aukščiausia temperatūra 23–28, pajūryje 20–22 laipsniai šilumos. Sudoku Online: Žaisti sudoku internete Birželio 8-os dieną vietomis trumpai palis, kai kur su perkūnija. Temperatūra naktį 9–14,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS