17 C
Šiauliai
2024 / 06 / 19

Tarsi vienas kumštis: šventiniu laikotarpiu „Iki“ administracija jungiasi prie kolegų parduotuvėse

Ar jau skaitėte?

Prasidėjus paskutinei savaitei iki Kalėdų – parduotuvėse jaučiamas kur kas didesnis šurmulys. Todėl ir darbuotojų krūvis, siekiant pirkėjams užtikrinti greitesnio, patogesnio apsipirkimo patirtį, šiuo metu smarkiai išauga. Norint palengvinti jų darbą – šventiniu laikotarpiu kolegos iš „Iki“ administracijos skuba į pagalbą dirbantiems „Iki“ parduotuvėse.   

- Reklama -

Ne vienerius metus „Iki“ puoselėjama tradicija

„Tai mūsų labai gyva ir visos komandos puoselėjama tradicija – likus paskutinėms dienoms iki švenčių, kartu su visa „Iki“ administracija vykstame į pagalbą parduotuvių darbuotojams. Tokiu būdu bandome ne tik sumažinti parduotuvių darbuotojų krūvį, bet ir siekiame parodyti, kaip vertiname jų darbą, dėkojame už jų visus metus dėtas pastangas“, – sako Nijolė Kvietkauskaitė, „IKI Lietuva“ generalinė direktorė.

Jai antrina ir Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė: „Mūsų pagalba kolegoms – tai gyvas pavyzdys, kaip bendrovės vertybės veikia kasdienoje, ne tik užrašytos popieriuje. Jei garsiai deklaruojame, kad esame vienas kumštis ir tik kartu galime apversti pasaulį aukštyn kojomis, nėra geresnio laiko tai įrodyti nei šiuo intensyviu periodu – kalėdinės prekybos metu.“

Suteikia vieningumo jausmą tarp visų „Iki“ komandos narių

Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad tokia patirtis padeda dar geriau pažinti „Iki“ pirkėją.

„Darbas parduotuvėse padeda iš arčiau pažinti savo lankytojų kelionę joje – pastebėti, kas jiems svarbu, kurie sprendimai pasiteisina, o ką reikėtų tobulinti. Tai ir puiki proga prieš šventes pabendrauti su mūsų pirkėjais tiesiogiai, pasidalinti patarimais ir rekomendacijomis jų šventiniam stalui“, – teigia V. Budrienė.

„Iki“ administracijos darbuotojai parduotuvėse tradiciškai prisideda prie kasdienių užduočių atlikimo parduotuvių salėse ir sandėliuose. Kaip ir bet kuris kitas parduotuvės darbuotojas jie krauna prekes į lentynas, palaiko tvarką prekybos salėse, atlieka kitus kasdienius darbus.

- Reklama -

Monika Milė, prekybos tinklo „Iki“ Žmonių ir kultūros departamento vadovė, tikina, kad šis sprendimas  ne tik padeda užtikrinti kuo geresnę pirkėjų patirtį, bet ir suteikia vieningumo jausmą tarp visų „Iki“ komandos narių, stiprina jų ryšius. Taip pat tai yra proga geriau susipažinti su kolegomis ir įsigilinti į parduotuvių darbo specifiką bei procesus.

„Ši praktika naudinga tiek dirbantiems „Iki“ parduotuvėse, tiek „Iki“ administracijos darbuotojams, kurie ne tik padeda kolegoms, bet ir patys gali geriau pažinti prekybos tinklo procesus, pirkėjus bei jų poreikius. Prie šios iniciatyvos darbuotojai mielai prisideda, per kelerius metus tai tapo natūraliu dalyku“, – sako ji.

Šventinėmis dienomis – keisis „Iki“ parduotuvių darbo laikas

Nors šventinis laikotarpis mažmeninės prekybos srityje yra itin intensyvus, tačiau laimingi ir pailsėję darbuotojai – „Iki“ prekybos tinklo prioritetas. Todėl šventinėmis dienomis keisis parduotuvių darbo laikas.

Kūčių dieną „Iki“ parduotuvės dirbs nuo numatytos darbo pradžios iki 20 val. Pirmąją Kalėdų dieną „Iki“ parduotuvės nedirbs, o gruodžio 26-ąją dirbs nuo 9 iki 20 val. Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, „Iki“ parduotuvės dirbs nuo numatytos darbo pradžios iki 20 val., o pirmąją Naujųjų metų dieną – nuo 10 iki 18 val.

Visgi, „Iki“ primena, kad pirkėjai taip pat patogiai gali apsipirkti visą parą Vilniaus senamiestyje veikiančioje autonominėje parduotuvėje „IKI Express 24/7“. Ji per didžiąsias metų šventes veiks ištisą parą, suteikdama galimybę įsigyti paskutinės minutės pirkinius. Norint apsipirkti autonominėje parduotuvėje, reikia turėti mobiliąją programėlę arba banko mokėjimo kortelę. Nuo 23 val. iki 7 val. ryto į autonominę parduotuvę galima patekti naudojantis programėle.

Prieš šventes „Iki“ taip pat ragina pirkėjus kalėdinį apsipirkimą planuoti ne piko metu – apsipirkti rytinėmis arba vakarinėmis valandomis. Tai turėtų padėti apsipirkti greičiau ir patogiau, nešvaistant laiko spūstyse. Taip pat, siekiant išvengti spūsčių parduotuvėse ir sutaupyti laiko, pirkėjai skatinami apsipirkti internetu. Tai patogiai galima padaryti naudojantis „LastMile“ programėle.

 

TOP naujienos

10 pirkėjų jau sulaukė „Iki“ gimtadienio dovanų – šaldytuvas pilnas, o išlaidų jokių!

„Neišsenkantys“ šaldytuvai ketvirtadienio popietę iškeliavo „Iki“ pirkėjams į skirtingus Lietuvos miestus ir miestelius. Vienas iš dešimties laimėtojų, ponas Raimund Medeiša sako, sako, kad išgirdęs...

TOP kraštai ieškantiems įsimintinų vasaros kelionių – patiks norintiems ir paplūdimių, ir patrauklių kainų

Vasaros Lietuvoje šiek tiek trumpesnės, nei dauguma norėtume, tad išnaudoti šiltąjį sezoną verta aktyviai ir turiningai. Tuos, kurie atostogų vis dar nesusiplanavo ir nerimauja...

Padažų ir pagardų gamintojui – dar vienas svarbus apdovanojimas

Lietuviškų padažų ir pagardų gamintojui UAB „Daumantai LT“ Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) rengtame konkurse „Geriausia 2021 m. ekologinės gamybos įmonė“ šiemet įteiktas apdovanojimas už...

Šį sekmadienį – galimybė nemokamai aplankyti muziejų ekspozicijas

  Gruodį paskutinis mėnesio sekmadienis sutampa su pirmąja šv. Kalėdų diena, todėl nemokamas muziejų lankymo sekmadienis perkeliamas į gruodžio 18-ąją. Tądien Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai apžiūrėti...

Fenomenalusis sūris: 6 patarimai, kaip maskarponę panaudoti ne tik saldumynams, bet ir pikantiškiems patiekalams

Kai pagalvojate apie maskarponę, tikriausiai prieš akis iškyla tokie desertai kaip tiramisu, tačiau šis skanėstas gali pagelbėti sukurti ir aibę kitų kulinarinių šedeverų. Gimęs žaliuosiuose Lombardijos slėniuose, jis yra sodrus ir aksominis, labai universalus,...

Miego temperatūros režimas – kaip pasirinkti teisingai

Siekiant gerinti miego kokybę medikai rekomenduoja naktimis miegamajame palaikyti žemesnę temperatūrą nei dieną. Be to, taip galima sutaupyti, tik mažinant temperatūrą svarbu nepersistengti, priešingu atveju išlaidos šildymui gali net padidėti. Medikai sutaria, jog norint geriau...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS