17 C
Šiauliai
2024 / 07 / 25

Viskas, ką turėtumėte žinoti apie epiliatorius

Ar jau skaitėte?

Greičiausiai nėra moters, kuri nuolat neieškotų lengviausio bei mažiausiai skausmingo būdo, galinčio joms padėti kovoje su nepageidaujamais plaukeliais. Kovoti su nepageidaujamais plaukeliais galima įvairiais būdais, nes juos galima pašalinti lazeriu, skutant, depiliuojant ir pan. Šiandien pakalbėsime apie prietaisą, padėsiantį plaukelius pašalinti greitai, efektyviai, švelniai ir, svarbiausia, saugiai. Šis prietaisas – tai epiliatorius.

- Reklama -

Kas yra epiliatorius?

Epiliatorius yra grožio priežiūros technikos kategorijai priskiriamas prietaisas, skirtas tiek moterų, tiek vyrų kūnus dengiančių nepageidaujamų plaukelių šalinimui.

Kokių zonų epiliacijai yra skirti epiliatoriai?

Epiliatoriai  iš bigbox.lt gali būti naudojami veido srities, kojų, rankų, bikini zonos, pilvo ir kitų kūno zonų depiliacijai. Žinoma, renkantis šį plaukelių šalinimo būdą, reiktų nepamiršti, kad galioja ta pati taisyklė, kaip ir pasitelkiant kitas plaukelių šalinimo priemones – sudirgusios, žaizdotos ar kitaip pažeistos odos epiliuoti negalima.

Epiliatorių tipai

Pažintį su epiliatoriais pradėsime nuo klasikinių epiliatorių tipo. Šio tipo epiliatorius galima naudoti, šalinant plaukelius nuo įvairių kūno vietų, išskyrus jautresnes zonas, nes tai būtų skausminga. Klasikiniai epiliatoriai yra skirstomi į pincetinius, kurie idealiai šalina retesnius net ir itin trumpus plaukelius, bei į diskinius, skirtus storiems bei tankiems plaukeliams šalinti. Pažymėtina, kad tiek pincetiniai, tiek diskiniai klasikiniai epiliatoriai yra vienodai efektyvūs.

Plaukelių šalinimui mažuose odos plotuose idealiai tinka lazeriniai epiliatoriai. Šio tipo epiliatoriai pasižymi tuo, kad epiliacijos metu tiesiogiai tam tikro bangų ilgumo šviesos spinduliais yra veikiami plaukų folikulai, todėl plaukeliai yra naikinami prie pat jų šaknų.

Fotoepiliatoriai arba kitaip dar vadinami IPL epiliatoriai, priešingai nei jau minėti lazeriniai epiliatoriai, gali aprėpti didesnį odos plotą, o tai reiškia, kad vienu metu gali naikinti ir daugiau plaukelių. Skirtingo ilgio bangos, kurias skleidžia fotoepiliatoriai, pažeidžia plaukelių folikulus, tokiu būdu dauguma plaukelių „žūva“ ir pastebimai sulėtėja „išgyvenusių“ plaukelių augimas. Pažymėtina, kad kuo didesnis odos plaukuotumas, tuo turėtų būti didesnis fotoepiliatoriaus šviesos impulsų skaičius. Prisiminkite tai, jeigu nuspręsite įsigyti būtent IPL epiliatorių.

- Reklama -

Epiliatorių grupės pagal maitinimo šaltinį

Epiliatoriai, atsižvelgiant į maitinimo šaltinį, yra skirstomi į tris grupes. Pirmajai grupei yra priskiriami elektriniai epiliatoriai. Šie epiliatoriai veikia tik juos įjungus į elektros lizdą. Antrajai grupei yra priskiriami akumuliatoriniai epiliatoriai. Šie epiliatoriai yra įkraunami, todėl joks laidas neriboja Jūsų judėjimo laisvės, naudojantis šiuo prietaisu. Trečioji grupė – tai su baterijomis veikiantys epiliatoriai. Šios grupės epiliatoriai yra nepamainomi kelionėse, nes jo nereikia įkrauti ar nuolat laikyti įjungta į elektros lizdą. Išsikrovusias baterijas lengva pakeisti naujomis ir prietaisas vėl pasiruošęs „darbui“.

Epiliatoriai jautrioms kūno vietoms epiliuoti

Jeigu esate skausmui nepakantus žmogus, Jums derėtų pamąstyti apie šlapio veikimo epiliatoriaus įsigijimą. Vėsus vanduo ramina odą epiliacijos metu, todėl ženkliai sumažinami nemalonūs pojūčiai, šalinant plaukelius. Itin jautrių zonų epiliacijai rinkitės epiliatorių su antgaliais jautrių zonų epiliacijai.

Pašalinus nepageidaujamus plaukelius, belieka tik „įšokti“ į mėgstamus rūbus, pasikvėpinti ir Jūs jau pasiruošusi dienai. Kvepalai moterims teikia ne ką mažiau džiaugsmo nei lygi ir švelni oda, todėl nepamirškite palepinti savęs mėgiamu kvapu.

TOP naujienos

Akių nuovargis: naujojo amžiaus liga ir 5 patarimai, kaip jos išvengti

Žaibišku greičiu besivystančios skaitmeninės technologijos, greitas gyvenimo ritmas ir dažnas stresas šiuolaikinio žmogaus sveikatai kelia vis daugiau problemų. Didžiąją savo laiko dalį praleidžiame biuruose...

Horoskopai gegužės 16 dienai

AVINASPuikiai išreikšite save tiek raštu, tiek žodžiu. Rytą skirkite keletą minučių dienos darbų planui sudaryti. Labai tinkamas metas, pavyzdžiui, pasikalbėti su bosu apie savo...

Horoskopas spalio 16 dienai

AVINASPasistenkite pagaliau atsikratyti visų ir visko, kas jus gąsdino ir slėgė pastarosiomis dienomis. Blaiviai pagalvojęs suprasite, kad savo nepasitenkinimą ar nuoskaudas turite išsakyti garsiai,...

Atskleista žemės įsigijimo virš 500 ha įstatymo apėjimo schema

Lietuvos žemdirbiams atskleidus žemės įsigijimo virš 500 ha įstatymo apėjimo schemą, Aplinkos ministerijos iniciatyva organizuojamas susitikimas su Žemės ūkio ministerijos ir Lietuvos žemdirbių savivaldos...

3 natūralios priemonės padėsiančios palaikyti imunitetą

Padidėjus įvairių susirgimų rizikai ieškote būdų ją sumažinti? Organizmui bus lengviau, jei, negalėdami skirti pakankami laiko poilsiui, pasitelksite priemones, kurios padės palaikyti imunitetą, grąžins fizinį ir protinį aktyvumą bei sumažins nuovargį. Žemiau pateikiame kelias...

Trys paros šalies keliuose – ne be žmonių netekčių

Sausio 22–24 d., penktadienį–sekmadienį, policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 146 eismo įvykius, daugiausia – penktadienį (68) ir šeštadienį (40). Dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvyko 10 įvykių (žmonės nenukentėjo). 41 atvejis (28,1 proc. įvykių) –...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS