14 C
Šiauliai
2024 / 06 / 25

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gruodžio 11–17 dienoms

Ar jau skaitėte?

AVINAS

- Reklama -

Savaitės pradžioje pravartu užbaigti darbus, atsiskaitymas, kurie jau turi būti atlikti. Gali paaiškėti, kokia nauda ar nuostolis numatomas iš ilgalaikio įdirbio bei dėl vykstančių pokyčių. Kelyje būkite itin atsargūs. Nuo trečiadienio jaunaties palanku planuoti naujas profesines ir mokslo perspektyvas, keliones, projektus. Gali tekti eiti į renginius, svarbius susitikimus, kurie bus naudingi. Savaitgalį būsite komunikabilūs, veršitės bendrauti. Kita vertus, lengva apsigauti, patikėti sukčiais. Venkite svaigalų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje pravartu derintis prie aplinkybių ir kitų žmonių reikalavimų bei poreikių. Solidarumas ir dosnumas padės kai ką sėkmingai suderinti ar suderėti. Delčią užbaikite susitvarkę skubius finansinius reikalus. Nuo trečiadienio prasidedanti jaunatis žadins ūpą plėsti akiratį, išsiveržt iš rutinos. Regis, susidomėsite tolima kelione ar stažuote. Padaugės optimizmo ir filosofinio požiūrio. Savaitgalį bus nesmagu dėl neišvengiamų pareigų, perteklinių išlaidų. Visgi galima tikėtis ir gerų įspūdžių.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje pavyks susidoroti su rimtomis užduotimis. Galima tikėtis produktyvaus bendradarbiavimo. Kai ką galite sėkmingai užbaigti. Visgi turite pasisaugoti agresyvių, priešiškų asmenų. Nuo trečiadienio jaunaties gali prasidėti tam tikras pokytis asmeninių santykių ar finansų srityje. Galbūt sudalyvausite svarbiame renginyje, tarpininkausite, suderėsite palankesnes sąlygas verslui ar kreditui. Savaitės pabaiga žada įspūdžių, jei išvyksite į kultūrinį renginį, konferenciją, paskaitą ar pan.

- Reklama -

VĖŽYS

Savaitės pradžioje skubėsite daug nuveikti, nes spaudžia terminai ir padidėjęs darbo krūvis. Derėtų itin saugoti sveikatą, nes didesnė traumų ir ūmių priepuolių grėsmė. Tinkamai elkitės su technika, laikykitės eksploatavimo instrukcijų. Trečiadienį prasidedanti jaunatis turėtų atnešti naujų idėjų, susijusių su darbu, gyvenimo būdu, įvaizdžiu. Tik neieškokite sau ligų ir priešų, nepeikite išvaizdos. Tikėkite, kad viskas pataisoma. Regis, sunkiai suvaldomos bus išlaidos norimiems daiktams, malonumams.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje aplinkinius stebinsite savo taikliais argumentais, kūrybiniais sprendimais. Gali būti aktualu laiku užbaigti aktualų projektą. Labiau saugokite vaikus nuo įvairių rizikų. Nelįskite į avantiūras ir nesuteikite priežasčių jus kritikuoti dėl elgesio su vaikais, gerbėjais. Nuo savaitės vidurio būsite labai darbštūs ir stengsitės, kad ši jūsų savybė pasitarnautų šeimos gerovei. Derėtų labiau saugoti sveikatą. Savaitgalį stipriai pajusite, ką jums reiškia kiti žmonės ir ką jūs reiškiate jiems. Padidės išlaidos.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje galite sulaukti vertingo pasiūlymo ar informacijos. Kita vertus, gali nepavykti išvengti nemalonių situacijų dėl artimo žmogaus netinkamo elgesio, techninės avarijos ar kt. Nuo trečiadienio jaunaties seksis spręsti kai kurias problemas, ypač pasitelkus humoro jausmą, lengvą flirtą. Regis, daug dėmesio skirsite vaikams, smagiai leiskite su jais laisvalaikį. Būsite kūrybingi, galite sublizgėti scenoje ar kitur. Savaitgalį planuokite pozityvius pokyčius. Saugokitės infekcijų ir sukčių.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia nenuvils, jei laukiate kokios nors išmokos, siuntos ar pranešimo. Visgi tai, ką susiplanavote, veikiausiai bus įgyvendinta tik labai skubant, verčiantis per galvą. Gali kilti naujų idėjų, susijusių su šventinėmis atrakcijomis, nekilnojamuoju turtu, verslu ar pan. Saugokitės avarijų. Buitis, pinigai, šeima bus patys svarbiausi antroje savaitės pusėje. Tvarkysitės, puošite savo aplinką ir pan. Savaitgalį vilios nuotykiai, pramogos. Daug dėmesio skirsite vaikams ir mylimam žmogui. Saugokitės infekcijų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje daug pastangų dėsite, kad pilnėtų piniginė, geriau suktųsi verslas arba kad įsigytumėte norimą prekę, pašalintumėte technines kliūtis. Gerai išanalizuokite gautą informaciją, pasiūlymą. Nuo trečiadienio seksis tvarkyti reikalus telefonu, elektroniniu paštu. Tikėtini susitikimai su draugais, aktualūs susitarimai. Artėjant savaitgaliui, dėmesio pareikalaus namų ūkio ir šeimos situacija. Jus labiau valdys emocijos. Galite nekaip jaustis dėl savo arba artimo žmogaus sveikatos sutrikimo.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje teisinius ar kitus reikalus veikiausiai aptarsite su žmonėmis, turinčiais galios paveikti įvykius, keisti situaciją. Kita vertus, susilaikykite nuo veiksmų, dėl kurių galėtumėte įgyti priešų ar būti apkaltinti. Nuo trečiadienio jaunaties galite pasijusti lyg naujai atgimę. Puoselėsite meilės, praturtėjimo, grožio pokyčio svajones. Jei bus siūlomos nepigios prekės ar lengvo pasipelnymo galimybė, labai svarbu įsigilinti į detales. Šį savaitgalį galite sulaukti aktualios žinios ar svečio. Venkite svaigalų, saugokitės sukčių.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje norėsis pasyvesnio atokvėpio, arba nuo darbų atitrauks artimo žmogaus problema, netikėtas trikdis, negalavimas. Būkite apdairūs, jeigu nepageidaujate neigiamų pasikeitimų. Jei nesusirgsite, nuo trečiadienio jaunaties galite tikėtis aktyvesnio gyvenimo pulso. Regis, turėsite progą kažkuo pasižymėti tarp kitų. Savaitgalį nepavyks būti taupiems. Tikėtinas dėmesys iš slaptų gerbėjų ir naujų pažįstamų. Pasisaugokite sukčių, aklai nepasitikėkite reklama.

VANDENIS

Šios savaitės pradžioje daugiau dėmesio kreipsite į profesinius, politinius, visuomeninius reikalus, sporto renginius. Galite patirti spaudimą dėl nebaigtų darbų. Teks vikriau suktis, tad praverstų aktyvūs pagalbininkai. Duotus pažadus vykdykite, o dėl naujų įsipareigojimų gerai pagalvokite. Nuo trečiadienio jaunaties elkitės taip, kaip pataria jūsų vidinis balsas, sąžinė. Itin norėsis ramybės, atsipalaidavimo. Gali kilti problemų, jei būsite neatsargūs ar nesąžiningi. Savaitgalį pažvalėsite. Saugokitės sukčių.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje teks imtis nebaigtų darbų, suskubti su studijų atsiskaitymais. Regis, labai jautriai reaguosite į kitų vertinimus, pastabas apie profesinę ar politinę kompetenciją. Darbe ir kitur laikykitės tvarkos, technikos saugumo taisyklių. Savaitės viduryje pats metas apgalvoti savo būsimus žingsnius ir tikslus. Regis, būsite nusiteikę problemas spręsti kolektyviai, jums įdomi bus kitų nuomonė ir ji veiks jūsų veiksmus. Savaitgalį galimas meninis įkvėpimas, bet itin kibs infekcijos, trauks svaigalai.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.
ELTA (ELTA)

TOP naujienos

Kai nėra nei laiko, nei noro gaminti – 3 dar neragauti pigūs patiekalai iš smulkintos mėsos

Visai nebrangu, o galimybės sočiai vakarienei – kone neribotos. Būtent dėl to smulkinta mėsa ir faršas taip dažnai tampa pagrindiniu patiekalų ingredientu: pradedant balandėliais,...

Įmonių vadovai gali lengviau atsipūsti – teismas paneigė jų pareigą sumokėti atlyginimą nemokumo administratoriams

Vadovams laiku neinicijavus jų vadovaujamų įmonių bankroto bylos, juos vėliau gali pasivyti prievolė atlyginti tūkstantinę žalą. Lyg to būtų negana, iki šiol buvo manoma,...

Horoskopai rugpjūčio 18 dienai

AVINASDarykite viską, kad sumažintumėte savo darbo krūvį. Jis akivaizdžiai per didelis. Per daugybę smulkmenų imate nepastebėti esminių dalykų. Pavojingai didėja rimtų klaidų tikimybė. Vakarop...

Horoskopas spalio 16 dienai

AVINASPasistenkite pagaliau atsikratyti visų ir visko, kas jus gąsdino ir slėgė pastarosiomis dienomis. Blaiviai pagalvojęs suprasite, kad savo nepasitenkinimą ar nuoskaudas turite išsakyti garsiai,...

Šiandien aukščiausia temperatūra 18–23 laipsniai šilumos

Artimiausiomis dienomis anticiklonas lems sausus orus. Šiandien Lietuvoje nepastoviai debesuota. Be lietaus. Vėjas šiaurės vakarų, vakarų, 3–8 m/s. Aukščiausia temperatūra 18–23 laipsniai šilumos. Birželio 6 d. be lietaus. Temperatūra naktį 6–11, dieną 19–24 laipsniai. Birželio 7-os dieną...

Lauros Dailidėnienės naujausia „Laura Daili 2020” rudens-žiemos kolekcija

Aštraus kirpimo suknelės, skulptūriškos formos, moteriški siluetai, skirtingų faktūrų audiniai – visa tai per kone dvidešimtmetį tapo skiriamuoju drabužių dizainerės Lauros Dailidėnienės kolekcijų bruožu. Pasak pačios drabužių kūrėjos, naujausia „Laura Daili 2020” rudens-žiemos kolekcija...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS