17 C
Šiauliai
2024 / 07 / 25

Astrologinė prognozė kovo 18-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Tikriausiai ryžtingai imsitės spręsti aktualius klausimus. Jeigu pasitarsite su gerais specialistais, rezultatas bus geresnis ir greitesnis. Nepamirškite ir šeiminių pareigų, nenumokite ranka į artimųjų problemas.

- Reklama -

JAUTIS. Nebloga diena įvairiems kontaktams, pasitarimams, nesudėtingiems darbams. Daugiau bendraukite, domėkitės žiniasklaidos pranešimais. Tai gali jums pasitarnauti sprendžiant opias problemas.

DVYNIAI. Regis, uoliai kibsite į verslus, darbus. Visgi vakarop gali paaiškėti, kad jums neatleidžiamos net menkiausios klaidelės, o jūsų žodžiams suteikiamos iškraipytos prasmės. 

VĖŽYS. Jeigu siekiate įsidarbinti ar pakilti karjeros laipteliu, šiandien galite daug ką išsiaiškinti. Regis, naujienos nenuvils. Visgi privalote aiškiai įvertinti savo galimybes ir atsispirti pagundai kažko vaikytis remdamiesi iliuzijomis.


Astrologinė prognozė kitai savaitei žada vienam zodiako ženklui sėkmės šypsenas, staigmenas ir atradimus


LIŪTAS. Ši diena bus sėkminga, nors energijos ir polėkio sumažės. Galbūt derėtų trumpam atidėti praktinių reikalų tvarkymą ir imtis to, kam reikia intuicijos, meniškumo, psichologinės arba diagnostinės įžvalgos.

MERGELĖ. Ši diena turėtų būti produktyvi ir informatyvi. Iš pat ryto tikėtini susirinkimai, pasitarimai, derybos, tarpininkavimai. Neblogai seksis, kol neišaiškės galimi interesų susikirtimai.

- Reklama -

Kovo 18-oji: vardadieniai, astrologija, dienos INFO


SVARSTYKLĖS. Regis, teks priimti atsakingus sprendimus, nebe pirmą kartą įrodinėti, ko esate verti. Bus daug lengviau, jeigu šalia jūsų bus žmonių, pasirengusių padėti, patarti. Būtų gerai užsitikrinti įtakingo asmens palaikymą.

SKORPIONAS. Šiandien norėsis į viską įsigilinti, suprasti, pažinti. Jeigu spręsite ką nors rimto, išties teisingai elgsitės daug kartų pasverdami visus „už“ ir „prieš“. Svarbu nesusipainioti tarp gėrio ir blogio.

ŠAULYS. Būsite įžvalgūs psichologiškai ir finansiškai. Pasinaudokite tuo, jeigu norite išgvildenti sudėtingą reikalą, išsiaiškinti santykius. Gali būti aktualu kreiptis dėl paskolos, kredito, draudimo, ką nors įsigyti lizingo būdu ar pan.

OŽIARAGIS. Nebloga diena tartis dėl bendradarbiavimo, aiškintis turtinius interesus arba santykius su neabejingu jums asmeniu. Tačiau gali būti, kad susidursite su kliūtimis dėl transporto ar ryšių sutrikimų.

VANDENIS. Gali tekti paskubėti tvarkant nuosavybės, mokesčių, verslo, socialinės paramos reikalus. Visgi darbe neužsikraukite sau per didelio krūvio, nes dabar esate lengvai pažeidžiami.

ŽUVYS. Pats metas pasirūpinti pinigų, turto, tiekimo, komerciniais reikalais. Nuotaiką skaidrins, energijos pridės meilės viltys. Tik nepradėkite atvirai atakuoti dominančio asmens, būkite subtilesni.  

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Kartu ir po darbo valandų: IKI kolegos susitinka uždaruose klubuose

Įvairios „Iki“ siūlomos papildomos naudos ir plačios vidinės karjeros galimybės – tik keletas iš gausybės privalumų, padedančių prekybos tinklui pritraukti naujų talentų ir išlaikyti...

„Iki“ talentus auginasi nuo pirmųjų darbo dienų – įsteigė naują akademiją ir siūlo plačias karjeros galimybes

Kryptingas darbuotojų ugdymas yra „Iki“ ilgalaikės strategijos prioritetas. Įmonė investuoja ne tik į išorinių lektorių mokymo programas – yra įsteigusi Mokymo centrus, veikiančius Vilniuje,...

Savaitgalis šalies keliuose

Kalendorinio pavasario pirmąjį savaitgalį, kovo 5–7 d., policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 124 eismo įvykius: penktadienį – 51, šeštadienį – 39, sekmadienį – 34....

Kaip apsaugoti save ir vaikus nuo melagingų naujienų

Melagingos žinios ir naujienos (angl. fake news) nėra naujas reiškinys, jis siejamas su masinių informacijos priemonių sklaida ir propaganda. Tačiau pasikeitusi ir į socialines...

Šiemet keliams prižiūrėti, tiesti ir modernizuoti – 531,6 mln. eurų

Šiemet Lietuvos kelių tinklui plėtoti ir saugaus eismo priemonėms diegti numatoma skirti 531,6 mln. eurų Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšų. Tokią Susisiekimo ministerijos parengtą šios programos finansavimo sąmatą šiandien patvirtino Vyriausybė. Įvertino arktinę...

Socialiniame tinkle „TikTok“ į granatą panašų daiktą demonstravusį vyrą sulaikė „Aro“ pareigūnai

Socialiniame tinkle „TikTok“ į granatą panašų daiktą demonstravęs vyras ant kojų sukėlė policijos pareigūnus, į įvykio vietą  buvo atvykę Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai. Kaip skelbia Policijos departamentas, ketvirtadienį, apie 16 val. 53 min., Kauno...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS