17 C
Šiauliai
2024 / 06 / 19

Astrologinė prognozė kitai savaitei, lapkričio 13–19 dienoms.

Ar jau skaitėte?

AVINAS

- Reklama -

Savaitės pradžioje finansiškai rizikuoti nepatartina, nes tai nepasiteisins. Šiuo metu negalite sau leisti nei piktnaudžiauti savo padėtimi, nei lengva ranka švaistyti pinigų. Jeigu teks demonstruoti žinias, šiuo metu galite neblogai pasirodyti. Pravartu užsiimti moksliniais darbais, ruošti publikacijas. Galite gauti informacijos, kaip sekasi veiklos partneriams ar pažįstamiems užsienyje, arba išvykti į tarptautinį renginį. Savaitės pabaigoje galima reikšminga permaina. Nesivelkite į konfliktus, saugokitės traumų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje nusimato teisinės arba etinės, moralinės dilemos. Gali kilti kliūčių dėl augančios konkurencijos. Pravartu aptarti ateities gaires, tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo sutartis ir pan. Galbūt sėkmingai susitarsite dėl investicijų, komisinių, palūkanų, kredito arba dėl bendradarbiavimo, projektinės veiklos, partnerystės perspektyvų. Galite sudominti užsienietį ar kažkuo ypatingą žmogų. Savaitės pabaigoje galite tikėtis kai kurių vilčių išsipildymo. Tik neprovokuokite kitų pavydo, agresijos.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę rimtai dirbti, tartis dėl užsakymų, sutarčių, bet dirbti bus nelengva dėl netikėtų trikdžių. Galite staiga apsispręsti keisti gyvenimo būdą, darbą. Tikriausiai energingai reikšite savo nuomonę, oponuosite, nevengsite dalyvauti konkurencinėje kovoje, demonstruoti žinias ir įgūdžius. Savaitės pabaigoje aktualūs taps skolų, mokesčių, finansinių įsipareigojimų klausimai. Galite įsigyti reikalingų daiktų arba juos suremontuoti. Galbūt išvyksite į konferenciją, susitiksite su įžymybėmis ar pan.

- Reklama -

VĖŽYS

Savaitės pradžia žada naujienų, susijusių su kelione, nauju projektu ar pan. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų, gerbėjų. Seksis protinis, kūrybinis darbas, darbo interviu. Jūsų pastebėjimai kitiems pasirodys verti dėmesio. Palanku ieškoti partnerių aktualiam projektui. Regis, pasiryšite keisti gyvenimo būdą, labiau rūpintis išvaizda, sveikata. Savaitės pabaigoje turbūt apsispręsite leistis į kelionę, išbandyti jėgas neįprastoje srityje, varžybose, arba kils ūpas senus daiktus keisti naujais, renovuoti ir pan.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje nerimo, abejonių kels ir asmeniniai, ir viešieji reikalai. Patinka ar nepatinka, teks prisitaikyti prie kintančios situacijos. Kaip bebūtų, galimas finansinis ar kūrybinis laimėjimas, malonus nuotykis. Regis, kažkuo nudžiugins vaikai. Tiktų išmėginti laimę loterijoje, žaidimuose, konkursuose. Galbūt nusipirksite kosmetikos, gražų drabužį ar reikalingą namų apyvokos daiktą. Savaitės pabaigoje pajusite stimulą rūpintis namų ūkiu, technika, gyvūnais. Venkite rizikos, atsargiai su ugnimi.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje galite sulaukti netikėtų staigmenų. Tinkamai elkitės kelyje, laikykitės įstatymų, taisyklių. Tikėtinas jums svarbus pranešimas ar įvykis, susijęs su verslu, nuosavybe, mokesčiais. Šiuo metu turėtumėte nemažai nuveikti gerindami šeimos materialinę padėtį. Išlaidos ir pastangos pasiteisins. Gali maloniai nustebinti geras pasiūlymas, kokybiška paslauga. Savaitės pabaigoje norėsis pramogų, sportinio azarto. Būsite nusiteikę kūrybinei raiškai. Regis, šauniai praleisite laisvalaikį.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje venkite rizikos, susijusios su pinigų ar vertingų daiktų skolinimu, finansinėmis operacijomis. Saugokite savo ir kitų nuosavybę bei gyvybę. Vertinkite jums neabejingo žmogaus pastangas padaryti įspūdį. Tikėtina netolima kelionė, komandiruotė. Tvarkykite reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, draudimu, paskolomis, indėliais ar investicijomis. Gali pavykti sudaryti naudingą sutartį. Prieš savaitgalį būsite nusiteikę pasirūpinti namų komfortu. Galite įsigyti augintinį. Neatsisakysite malonumų ir pramogų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia žada staigmenų. Kažką galite prarasti, kad atrastumėte kitką. Svarbu nepasiduoti pavojingoms provokacijoms. Pravartu rūpintis kreditu, nuoma, verslu, pirkti išsimokėtinai, ieškoti naujų uždarbio šaltinių. Įmanomi susitarimai dėl tiekimo, stambaus pirkinio, atlygio ar pan. Galbūt jums pavyks suprasti dominančio žmogaus požiūrį, motyvus. Artėjant savaitgaliui, prisiminsite giminaičius, draugus, noriai dalyvausite varžybose, renginiuose. Jūsų dėmesio nestigs ir vaikams, šeimai. Saugokitės traumų.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje jūsų planams stigs racionalaus pagrindo, būsite linkę tirštinti spalvas. Nieko nedarykite paskubomis ir saugokitės aferistų. Regis, vis labiau svajosite apie meilę, švelnumą bei patys gebėsite žavėti ir intriguoti. Galite tikėtis malonaus flirto. Neblogai seksis tvarkyti piniginius, nuosavybės ir verslo reikalus, rūpintis šeimos gerove. Regis, kažkokia prasme jums pavyks išsilaisvinti iš slėgusių gniaužtų. Savaitgalį galite išsiaiškinti svarbius santykius, gauti viliojamų pasiūlymų. Saugokitės infekcijų, traumų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje galite būti viliojami į avantiūras. Turėtumėte būti atsargesni. Regis, naudingesnė bus įdėmaus stebėtojo, o ne aktyvaus veikėjo pozicija. Jums gali būti patikėtos svarbios paslaptys. Tikriausiai labiau jausite kitus žmones ir adekvačiai, empatiškai reaguosite į kiekvieną repliką, žodį. Regis, kaip tik dėl to jūsų dėmesiu džiaugsis draugai bei artimieji. Savaitės pabaigoje be ypatingų pastangų galite kažką suorganizuoti, rasti bendraminčių sportui, hobiui, išvykai ar pan.

VANDENIS

Šios savaitės pradžioje teks įtemptai darbuotis, jeigu spaudžia prisiimti įsipareigojimai, terminai. Regis, bus sunku susikaupti ir gresia klaidingi žingsniai. Saugokitės traumų, streso. Jeigu tvarkote verslo reikalus, nevengsite naujovių. Galite rasti rėmėjų, sąjungininkų savo projektams bei aktyviau dalyvauti visuomeniniame, kultūriniame gyvenime. Artėjant savaitgaliui, vis labiau vilios meno, muzikos, mistinių ir žemiškų paslapčių pasaulis. Pasisaugokite traumų, infekcijų, ugnies, agresijos.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje jus itin jaudins įvykiai, vykstantys toli nuo jūsų. Netikėtumų galite patirti kelionėje. Atsargiai kelyje. Prasideda jaunaties fazė ir jums tiktų startuoti su naujais projektais bei darbais. Planuokite, siekite savirealizacijos. Kompetencijos ir kūrybingumo reikalaujantis darbas leis jums atskleisti gebėjimus. Savaitės pabaigoje iš veiklaus asmens galite gauti protingą patarimą, intriguojamą pasiūlymą ar pan. Tai gali paskatinti pasukti nauju keliu, labiau gilintis į ideologinius, geopolitinius klausimus.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

 

TOP naujienos

Nevarkite vyniodami balandėlius: aromatingą troškinį iš tų pačių ingredientų pietums pasiruošite greičiau ir nekainuos nė 2 eurų

Balandėliai – daugeliui vienas iš mėgstamų vaikystės patiekalų, bet norint patiems juos pasigaminti, reikia prisiruošti. Todėl savaitgalio pietums daug greičiau galima išsivirti troškinį, kuriame...

Šiaulių ligoninėje mirė iš namų dėl galvos traumos atvežtas vyras

Šiaulių ligoninėje trečiadienį mirė praėjusių metų lapkritį iš namų dėl galvos traumos į įstaigą atvežtas vyras, pranešė policija. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, 7...

Horoskopai kovo 16 dienai

AVINASJūsų idėja pasirodys nerealizuojama. Nesilaikykite jos tvirtai įsikibęs ilgą laiką, o verčiau išlaisvinkite protą naujiems sumanymams. Nelaukite stebuklų - kiekvienas turi padaryti savo darbą...

Šiaulių rajone nepilnametė su moters banko kortele paėmė dvi paskolas už daugiau kaip 4 tūkst. eurų

Šiaulių rajone nepilnametė su moters banko kortele paėmė dvi paskolas už daugiau kaip 4 tūkst. eurų Šiaulių rajone nepilnametė, pasinaudojusi moters banko kortelės duomenimis, paėmė...

Horoskopai gegužės 23 dienai

AVINASJūs pykstate ir norite atkeršyti. Ar verta? Ne visada laimi tas, kuris šneka garsiausiai ir ilgiausiai. Tyla kartais iš tiesų aukso verta. Saugokitės žmonių, nežiūrinčių į akis pokalbio metu. Su tokiais reikalų verčiau neturėti. JAUTISJus...

Šiandien bus giedra ir sausa. Aukščiausia temperatūra 22–27 laipsniai

Savaitės vidurys bus sausas ir labai šiltas. Šiandien bus giedra ir sausa. Aukščiausia temperatūra 22–27 laipsniai. Liepos 21 d. be lietaus. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s. Temperatūra naktį 9–14, pajūryje 15–17 laipsnių šilumos, dieną 25–30 laipsnių. Liepos...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS